Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A folytonos veszekedés okozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A folytonos veszekedés okozhat olyat hogy nem akar szexelni az egyik fél?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap van valami, hol kisebb hol nagyobb, hetek óta nem volt semmi szex. Békülni próbáltam, kezdeményeztem, ő nem akarta. Állítja, hogy a folyamatos balhék miatt semmi kedve, mert hát hogy legyen, és majd ha tartós béke lesz, akkor jöhet vissza a kedve.
dec. 7. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Este nem tudok szexelni azzal, akivel napközben balhézom.
dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%
Én nálamm is ez a probléma
dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Inkább a problémákat kellene kiküszöbölni. Egyértelmű, ha nem lehet akkor inkább legyetek külön.
dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha rondán ôsszevesztünk, sértegetett, akkor beszélni sem fogok vele, nemhogy szexelni.
dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lenne kedvem hozzá.
dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se szexelek azzal, akivel marhára nem vagyunk jóban.
dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy szexelni nem akarnék, de kapcsolatban sem szeretnék lenni olyannal, akivel minden nap veszekedünk.
dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen
ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A veszekedés ellen tennetek kell. Hagyd hogy igaza legyen a másiknak, ne firtasd az igazad minden áron.
ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!