Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytonos veszekedés miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytonos veszekedés miatt egyszerűen nincs "kedvem" a páromhoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan időszakunk volt a barátommal, h sok apróságon összezörrentünk és ez rám lelkileg rettentően kihatott. A hab a tortán az volt, amikor az egyik kolléganőjét kezdte el agyon dicsérni, h milyen jól szokott felöltözni a munkahelyén. Állítólag ez részéről csupán egy ártalmatlan megjegyzés volt, h pl. tetszett a szoknyája vagy a ruhája. Ez nekem az önbizalom hiányomnak még inkább odaütött és azóta nagyon magam alatt vagyok (majd 1 hete történt ez a megjegyzés). Nem érzem magam szépnek, megingott a bizalmam felé, h esetleg a cégnél bármiféle románcok kialakulhatnak... Lehet buta gondolatmenet, de egyszerűen ezt érzem :( Borzasztó kedvtelen vagyok, nem érzem magam jól és vigasztalódni sem tudok... Valaki volt már hasonló helyzetben? Most mondjam azt a páromnak, h bizonytalan lettem vele kapcsolatban? H tudom magamat ezen túl dobni, h normális hangulatom legyen? :(
2016. dec. 7. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet, hogy te reagálod túl a dolgokat?

Szakítsatok, és keress egy Bólogató Jánost.

2016. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
"Folytonos veszekedés miatt egyszerűen nincs "kedvem" a páromhoz" Igy vannak azok akik elhidegültek egymástol. Minek eröltetitek?
2016. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Nem csak én vagyok a veszekedésekben a ludas 😊


2. Nem tudom, én annak a híve vagyok, h ha valami kezd tönkre menni vagy tönkre ment, akkor először próbálom megjavítani és nem egyből kidobni 😊

2016. dec. 7. 13:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, hogy ugyanez a sztori tegnap megjelent itt a másik oldal szemszögéből.. Gyakorizik a barátod is?


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
NEEEEE!!! :D A sztori ül!! Atyaég! :D :D :D Most nem tudom, h sírjak-e vagy nevessek :D :D Ez betett! :D Ám nem tudom, h gyakorizik, de ezek szerint igen, mert nem hiszem, h 24 óra alatt 2 sztori jönne ugyanazokkal a történtekkel, sőt, az a mondat tőlem van, igen! :D
2016. dec. 7. 13:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Wow, na ilyenről se hallottam még, elsőre azt hittem, valami kidolgozott kamu :D

De legalább látod, mennyire rosszul érzi magát a történtek miatt, ez hátha segít a dolgok feldolgozásában :)

2016. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ilyenkor szokott jönni a dühödt szex, amikor kiengeditek a gőzt és utána rendbe jön.

Valami kell, hogy kitomboljátok EGYÜTT magatokat

2016. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát 100%,h nem kamu, mivel én nem pazarolnám, sőt eszembe se jutna, h az ő szemszögéből írjam le a sztorit :D Végem van! :D Ez feldobta a napomat
2016. dec. 7. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez édes. :)

Hát, legalább egyértelműen tudod, hogy a párodat is bántja a dolog. Szerintem szerencsés véletlen, mert legalább az ő őszinte kommentjét is láthatod, amit nem neked szánt. :)


Egyébként simán elmondhatod neki a bizonytalanságodat. Magyarázd el, hogy nem arról van szó, hogy szakítanál, csak téged ez most mélyen érintett, és miért érzel úgy, ahogy. A tüske előbb-utóbb múlik magától, de jó, ha tudtok róla beszélni, mert akkor nem ismétlődik meg.

2016. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez vicces. :D mindenesetre teljesen nyilvánvaló, hogy a párodat is bántja a dolog.
2016. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!