Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van mindennel bajom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindennel bajom, amit a férjem tesz?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett a baba, a férjem bármit csinál, mindennel bajom van. Ami eddig nem zavart, mert tudtam, hogy ilyen, azzal is. Volt bárkinek hasonló/ilyen? Mi okozza?
dec. 7. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fáradság, kialvatlanság.
dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Erosebb a fészekrako ösztön hogy minden rendben legyen.
dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tél van és ilyenkor többet vagytok bezárva, pár hónap és jobb lesz.
dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Te "mindig mindent jobban tudsz" fázisba kerültél a férjeddel szemben, így senki sem tud ma neked megfelelni.
dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 Lehet, de annyira idegesít, hogyha itthon van, mindig túlpörgeti a gyereket vagy eléri, hogy zokogjon, mert amikor álmos, akkor még megeszik a kajáját, elmegy wc-re, bepakolja a mosogatógépbe a tányérokat és utána csodálkozunk, hogy órákig kell altatnunk a babát. És emiatt miután hazajön aközött választhatok, hogy nem adom oda neki a gyereket és megkérem, hogy ne zajongjon (ne csináljon házimunkát) vagy órákig altatunk.


Minden este. És nem tudom melyik a jobb, majdnem egyedülálló anyaként végignyomni a babakort vagy azt nézni, ahogy a férjem megint szerintem elcseszi, mert kukucsolósat játszik altatás helyett vagy 5 perc múlva sír nála a baba, mert nem veszi fel a kiságyból, mert alszunk.

dec. 7. 22:33
 6/11 A kérdező kommentje:
És nem értem, hogy miért nem lehet megérteni, olyan egyszerű az alap. De aztán vannak napok, amikor kb. levegőt sem vehet, mert tényleg mindenre ugrok.
dec. 7. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudtok aludni mert nem érti az elálmosodás folyamatát, akkor persze hogy álmosan te is ugrasz mindenre. Kérd meg hogy hétvégén élje ki a kukucsolós játék hajlamait, este hétközben ha együtt vannak ez nem szórakozás hanem munka hogy alvás előtti helyzetet kell teremteni. De hétvégén napközben játszhat amennyit akar.
dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De mindent bántón mondok vagy ő túl sértődékeny, nem tudom. Már mondtam többször, nem is érti mit kellene csinálni és ha elkezdem neki magyarázni, akkor nem figyel (vagy elkönyveli, hogy túlpörgöm és túl sok cikket olvasok).
dec. 7. 22:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos innen már nem igazán lehet megbeszélni, ha már ez triggerelődött neki. De ez hogy túl sok cikket olvasol, ez mondjuk oltári tiszteletlenség feléd. Mintha nem számítana mit derítettél ki, amíg rá fordítottad az idődet. Próbáljatok elmenni kikapcsolódni hogy lenyugodjanak ezek a triggerelődött dolgok.
dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezek a hormonok. Tehessegnek felboruln ak.


Tarsd magadban a kritikat ne mergezd a kapcsolatodat.


Feszultsegolfo gxogyteakar igyal,lazitsal maszirozzon.

dec. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!