Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarja, hogy volt abortuszom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja, hogy volt abortuszom. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá büszke, sőt erről nagyon nehezen is beszélek bárkivel, és már bánom, hogy neki egyáltalán elmondtam. Az első 19 éves koromban volt, mindketten tanultunk még, nem is volt jó vagy stabil kapcsolat. Aztán 23 évesen úgy estem teherbe, hogy nem volt rendes munkám, albiban laktunk, és bár, szerettem volna megtartani, de anyagilag kész öngyilkosság lett volna. Sose mutatta a barátom annak jelet, hogy abortusz ellenes lenne, mikor meséltem neki erről, hát nem tapsolt meg, de megértőnek tűnt. Aztán nem rég egy vitánál a fejemhez vágta, hogy védekezni kell, nem abortuszra menni. Majd később mikor higgadtan beszéltünk is mondta, hogy zavarja, ennyi idősen szerinte 2 abortusz meredek. Úgy tudom az előző kapcsolatában szerettek volna gyereket, de nem sikerült, talán emiatt van benne ez az érzés? Jelenleg nem tudjuk van-e értelme folytatni a kapcsolatot, úgyhogy elítél engem emiatt. Nem értem mi baja van ezzel, nem ismert még akkor, nem tudja milyen helyzetben voltam.
dec. 9. 17:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%

De amúgy ezek neked úgy történtek hogy amúgy védekeztek, de egyszer elbaxtatok valamit, kiszakadt, stb. vagy eleve nem is védekeztek normálisan és amiatt kellett?


Mert ahhoz hogy a "megszakításos" modszer mellett valaki az abortuszt backup megoldásként alkalmazza (most felretve az egyéni etikai gondolatokat) ez az eljárás azért elég kockázatos. Mármint itt adott esetben hiba esetén olyan problémák jelentkezhetnek amik örökre hatással lehetnek a termékenységedre pl. Ez a saját egészségedre is veszélyes. Vagy ezt rosszul gondolom?

dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%
De miért nem védekeztek? Két véletlen? Elég hihetetlen.
dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Az elsőnél még kezdők voltunk, valószínűleg rosszul húzta fel a srác, és kiszakadt a gumi. Vettem be eseményutáni tabit, de közel a 72 órához jutottam hozzá, és nem használt. A másodiknál már jó ideje pharmatexet használtunk, de mint kiderült ez kb.annyit ért, mint a megszakításos módszer.
dec. 9. 17:56
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

De baszki, nehogy már még neki essetek a kérdezőnek!

Mégis hogy jön ahhoz a pasid, hogy ilyeneket vágjon a fejedhez?

Ott vágnám ki, mint macskát.

Hogy mi az oka, hogy zavarja?

Hogy egy seggfej.

Az abortuszt lehet most itt vitatni. Megszakításos módszert szerintem a 90% kipróbálta, és igen, van, aki teherbe esett. De sajnos gyógyszertől is teherbe esnek és a 72 órás tabi ellenére is. Előfordul.

Ha már nem kényszerítetted az exed gumira, legalább nem tartottad meg, felelős döntést hoztál még ha utólag is.

Na de bármi is történt, hogy jön ehhez?!

Én kihajítanám.

dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
7%
#4 Tudjuk, hogy te mindenkit egyből kihajítanál, másoknak világos a különbség egy kapcsolat és egy feminista tüntetés között.
dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy, hogy miért zavarja? Nem tetszik neki és kész. Tedd ki!
dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%

4es senki nem esett neki a kérdezőnek, a kontextusról kérdeztük és elsődlegesen az ő érdekei (az egészsége) miatt. Amúgy teljesen normálisan válaszolt is.


Felesleges ilyen agresszívan reagalnod.

dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
7%

"Nem mindegy, hogy miért zavarja? Nem tetszik neki és kész. Tedd ki!"

Párkapcsolati szakértőnk válaszol.

dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen igaza van a barátodnak.
dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

"Jelenleg nem tudjuk van-e értelme folytatni a kapcsolatot, úgyhogy elítél engem emiatt."


Ebből kifolyólag írtam, hogy szakítson vele. Hogyha egyszer elítél téged valaki akkor nem tudod megváltoztatni a véleményét úgy, hogy párkapcsolatban vannak, lehetetlen. Eldöntötte, hogy hibát követett el, hogy másképp kellett volna cselekedni és ezen nem lehet változtatni a kérdezőnek.

dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!