Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most normlis? Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most normlis? Ti hogyan mukodtok kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olyan erzesem van a kapcsolatomban mintha en elnem az eletem a baratom meg csak vegetalna es nezne ahogy elek.

Leirom, hogyan is gondolom ezt. O azt mondja minden percet velem akar tolteni, igy konkretan barmikor amikor nem dolgozik mar jon at hozzam. En elmondom neki, hogy nyugodtan kegyen otthon is, foglalkozzon magaval is, de nem, neki nincs dolga egyedul. Mindeközben en pl reggel felebredek iszom a kevam kozben olvasok onismereti konyvet az olvasottakon gondolkozom/dolgozom vele ez ugy 1-2 ora. Majd leulok tanulni (mester a munka mellett), hallgatom az eloadasokat/gyakorlok/elmelyitem stb. Delutan elmegyek edzeni. Este vagy jatszom valamit, hogy kikapcsoljak ilyenkor a baratomat is bevonom, vagy beszelek neki az onismereti dolgaimrol miken gondolkozok, multam stb es ot is bevonom, bar o magarol nem sokat mesel.

Mindekozben baratom itt ul nalam es tvt nez, netezik, sudokut fejt, olvas ujsagot.


Mar szinte irrital, hogy o csak van es letezik es nem tud egyedul lenni otthon es semmi jobb dolga nincs annal, mint itt ulni nalam.

Viszont elgondolkoztam, hogy lehet velem van a gond es az lenne a normlis ha en is csak vele akarnek lenni 0-24 es csak azon agyalnek, hogy bujjak hozza meg vele vegetaljam at a napokat.

Nalatok ez hogy mukodik? Ez normlis??


dec. 10. 09:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mióta vagytok együtt.
dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
6-7 honapja
dec. 10. 10:04
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Ő még abban a fázisban van...talán jobb mint ha menekülne 😂

Mi 3,5 év utan is non stop együtt (régen mig eljárt dolgozni a 8 óra volt külön csak)

dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen friss kapcsolatban lehet, hogy szeretne mindig veled lenni. Vagy nincsenek hobbijai, feladatai egyáltalán. Nem tudom melyikbe esik bele. Te neked kell eldönteni, hogy normális vagy se amit csinál.
dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Há... egyébként ő újságot olvas meg Sudokuzik, te meg önismereti könyveket olvasol. Ez úgymond "kioltja egymást", megfelelthetheő egymásnak.


De ő mivel foglalkozik? mer ok, te dolgozol meg egyetem. Ő?


Igazából azt vártam, hogy az derül ki, hogy neked vannak barátaid neki meg nincsenek, de ebből nem derült ki, hogy bárkinek is lenne. AMi sztem sokkal aggasztóbb:D

dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5, szerintem a ketto nem ugyanaz, hogy szorakoztatom magam olvasas +sudoku vagy kemenyen dolgozok magamon (onfejleszto alatt pszichologiat ertek, de olyat ami gyakorlat oreintalt) es ezek eleg kemeny munkat igenyelnek, ha tenyleg eredmenyt akarsz.


A baratok telejsen lenyegtelen, felnott emberek vagyunk nyilvan van par barat, de csaladosak stb nem kell mindennap vagy minden 3.nap baratokon logni. Kb havi 1 barati est es ennyi. A baratokkal logas is csak szorakozas.

Bar mar annak is orulnek, ha leglabb ezt csinalna.


Az, hogy en onfejlesztek a maga megismeresevel, edzek, tanulok szerintem eleg ertlmes tevekenysegek. Nyilvan, ha egyik kiesik teszek helyere mas tevekenyseget. De az o reszerol azt latom semmit nem csinal csak az idot pazarolja pedig lenne neki is min dolgozni csak nem látja…


A kerdes inkabb az az atlag ember olyan mint o? Tv, net, munka max haverom?

dec. 10. 11:18
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem te el vagy magadtól szállva, mert "fejleszted" saját magadat. Holott ha értelmes lennél és zavart volna már az elején, hogy milyen,mert feltételezhetően beszélgettek volna hobbikról akkor nem is lennél vele!

Ugyanolyan semmi vagy, mint ő. Sőt valahol még gázabb vagy, mint ő.

Mert ő úgy tűnik oda van érted míg te legszívesebben megszabadulnál tőle, mert nincs olyan szinten, mint te vagy!

dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát no offense, de ha tényleg önfejlődést akarsz, akkor pszichológushoz mész. A könyvek az esetek 80%-ában önámításra vagy intellektualizálásra jók.


És a Sudoku meg a keresztrejtvény csak puszta szórakozás? Kimutatott tény, hogy fejlődik tőle az agy. Szóval éppúgy fejlődik mint te, csak más területen.

dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Másik dolog amit a #8-as ír is köztudott. Mármint hogy az agysejteid/agyad jól megtornáztatja a Sudoku, vagy keresztrejtvény.


Te olvasgatsz mint a hülye, de nem sok értelme van már csak abból kiindulva hogy azt se tudod mi normális és mi nem. :D


Nekem úgy tűnik, hogy egyáltalán nem szereted te a párod, egy nyűg számodra, pluszban a beképzeltség is szerepet játszik az egészben.


Leszállhatnál a földre komolyan.

dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jarok pszichologushoz is tobbek kozott :)

Kar volt kerdezni, jo tv nezest :D

dec. 10. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!