Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy én várom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy én várom az első vitát, míg a párom nem?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyunk együtt és eddig minden olyan, mint a nagykönyvben. Ezért is lettem kíváncsi arra, hogy vajon milyen lesz az első tényleges vitánk, hiszen eddig kvázi mindenben egyetértünk. El is mondtam neki, hogy engem őszintén érdekel, hogy hogyan fog zajlani az első konfliktusunk (mert abból szerintem sok mindent le lehet szűrni), ő viszont egyértelműen kijelentette, hogy ő abszolút nem várja ezt.

dec. 10. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért várná? Ha meg tudtok beszélni dolgokat, egyáltalán nem kell hogy legyen nagy vita.
dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok mint te. Szerintem érdekes
dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1: Épp erre vagyok kíváncsi. Hogy vajon mennyire tud köztünk elfajulni egy problémás helyzet, mert én nem vagyok egy kiabálós, ordibálos, türelmetlen típus.
dec. 10. 10:31
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Vannak párok, akik súlyos viták nélkül élik le az életüket. És nem is teszik rosszul.
dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
3,5 év alatt nem sikerült komolyabban vitáznunk 😂
dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Vitázni szeretnél, vagy veszekedni? Nem mindegy.
dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne barmold szét a legjob bhónpaokat:D Majd ejön az ideje a veszekedésnek is. Jellemzően valahol fél és egy év között. AMi azt illeti, a 25 év alattiak párkapcsolatainak döntő töbsége ekkor tönkre is megy.


és a veszekedés by definition nem lesz jó, aximum ügyesen kezelt konfliktus lesz, de semmi esetre sem olyan, amit az ember a "jó" kategóriába sorolna. És ki az a hülye aki lecserélné a rózsaszín ködös hónapokat erre?:D

dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
1*ű a matek, generálj egyet, ha már ízgat a téma.
dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy eltérően álltok a konfliktusokhoz.
dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem is biztos, hogy lesznek nagy viták. 6 éve vagyunk együtt a párommal, sose volt nagy vita. Kisebb összekülönbözések voltak, de azok tartottak pár percig aztán elhülyéskedtük. Ami komolyabb hangvételű, azt megbeszéljük. Nem szeretjük a felesleges drámát
dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!