Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánul meg ha a felek nincsenek egy szinten?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez, miből lehet ezt látni?
dec. 10. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Szellemileg egyik okos, másik buta.

Fizikálisan egyik ronda, másik szép.

Lelkileg egyik nárcisztikus, másik empata.

Anyagilag egyik csóró, másik gazdag.

dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Anyagilag manapsag a legnehezebb egy gazdag jo modu csaladhoz felcsatlakozni szoval azt most szerintem ne hozzuk fel ,viszont a tobbi tenyleg egyertelmu !!
dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

Mondjuk szerintem-bár várom szeretettel a kövezést-nem csak ilyen módon lehetnek azonos, vagy különböző szinten a párok.


Pl. egy idősebb, pénzes férfi az bizony egy szinten van egy fiatalabb, de szép nővel, még akkor is, ha a férfi nem egy adonisz.

Esetleg egy fiatalabb extrém jó pasi, aki egy jómódú idősebb nővel van.Ugye ez nem annyira fekete-fehér...

dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát pl én éreztem hogy exem jóképű, egyetemre járt, mellette IT-s főállása volt, 0 segítséggel magát tartotta el, volt sok hobbija, szociális volt. Én meg a kis csóró szar voltam aki a szüleivel élt, épp otthagyta az egyetemet, de még diákmunkázott, és nem volt se szép se tanult se pénzes se nem voltak értelmes hobbijai.


Amúgy tinikorban pl fontos az is hogy korban nagyon hasonlóak legyenek. Mert 4 évvel volt idősebb az exem amikor én gimis voltam ami rohadt sok volt. Én akkor kezdtem, még 4 évem volt, ki se kellett még találnom, hogy mivel szeretnék foglalkozni, ő meg már másodéves volt az egyetemen és jól le is nézett hogy nem tartok ott ahol ő...

dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 186 magas jóképű, intelligens férfi vagyok ,gazdag családba születtem, több diplomát megcsináltam, jó állásom,saját lakásom van, de mégse gondolom magam akkora számnak, mert depressziós vagyok, csoportterápiára meg egyénire is járok, mert magam se értem,miért nincs kedvem semmihez, amikor elvileg az adottságaim alapján "jól kéne éreznem magam a bőrömben". Nőkkel kapcsolatban nincsenek nagy elvárásaim, leginkább az számít, hogy kivel tudok végtelen témáról beszélgetni,filozofálgatni.
dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Szuleid valszeg nem foglalkoztak veled csak nyomtak a oenzt meg ani kellett neked, a kortarsaid meg bem szerettek mert gazdag elkenyeztetett ficsurnak gondoltak.. hat gondolom igy lettel depresszios szemelyiseg de van ennek az ellentetje is ami szinten ugyan ezt hizza ki.
dec. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!