Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt derült ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt derült ki, hogy kontrollmániás a párotok?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván azokhoz szól, akik éltek már ilyen kapcsolatban. Voltak már a kezdetén is jelei ennek, vagy csak idővel (pl. összeköltözés) derült ki (derült égből villámcsapásként)? Hogyan alakult a kapcsolatotok?

dec. 11. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
mindig vannak jelek, beszól a boltban, utasít hogy mit hogyan csinálj stb....
dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy barátnőm bemutatta a pasiját. Egy kávézóban ültünk, a fickó még abba is beleszólt, hogy a barátnőm hova teszi a csészét az asztalon. Olyqn kioktató stílusban tette, hogy számomra 5 perc után kiderült, hogy a pasi kontrollmániás. A barátnőm csak két-három év múlva, a szakítás után jött rá.
dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés utàn ( fél év). Elkezdett beleugatni mindenbe ok nélkül. Hogy zártabb felsőket hordjak, ( egyébként se voltak kivágottak), hogy nem kéne fiúkkal haverkodnom, mert szerinte abból csak félrekefélés lesz, később már azért is hisztizett, hogy a barátnőimmel mennyit találkozok, ha késett a vonatom megcsalással vádolt, üvöltözött stb. 1 év után elhagytam, miután Ő volt az aki félrekefélt, szakítottam, erre felpofozott, veszekedett velem, előbb térdreborulva könyörgött, öngyilkossággal fenyegetőzőtt, aztán megint ordibált, és aztán bezárt a szobába,ő meg leült a nappaliban tévét nézni amíg " megnyugszom", hogy beszélgessünk.

Az ablakon át menekültem el. Szerencsére nem vette észre azonnal. Kb 10 perce ültem úton a vonaton hazafelé amikor hívott. Utána még vagy 6 hónapig zaklatott telefonon, smsben, emailben, msnen stb. Aztán végül számot váltottam mert nem állt le.

Pár éve megtalált facebookon. Mivel én letiltottam, a férjemnek írt és azzal próbálkozott hogy régóta szeretők vagyunk meg ilyenek. Jót röhögtünk rajta. Ő is letiltotta. Aztán meg vagy 6 kamuprofilt is amiről írkált.

dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2. Jaj.. ismerős ez a típus.. sajnos
dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3. OMG.. az ilyen esetek muszájdzsekiért kiáltanak...
dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok és hozzá kell tennem, a 3. beszámolója után, hogy a kávéscsészés fickó is zaklatta a szakítás után a barátnőmet. Mondjuk őt le lehetett állítani, igaz, csak rendőrséggel fenyegetve, de hatott, mert olyan pozícióban dolgozik, amiben nagy gáz lett volna a rendőrségi ügy.
dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor már nyeregben vannak akkor kezdik.
dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Én az vagyok, igazából nem takargattam sose, max nem akarták észrevenni..
dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Beleszol randin milyen ruzst hasznalj. Na ekkor kell offolni 😂
dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Vannak kifinomultabb kontrollmániások. Pl.: az exekkel kapcsolatot fenntartók, a másik embert folyamatos jó irányba terelgetők, a mindent csak én tudok megcsinálni beállítódásúak, a környezetüknek állandóan segítségnyújtók, a soha semmilyen segítséget nem kérők, a már nem annyira fontos személyek figyelmének fenntartók, az ígérgetők, az érzelmeidet érvénytelenítők, a szükségleteidet figyelembe nem vevők és a végtelenségig lehetne sorolni. Van akiknél nagyon nehezen lehet észrevenni a kontrollmániát, viszont az intőjel, ha leszívják az energiáidat, ha sose kapsz pozitív visszajelzést, vagy pozitív energiákat, ha nem bírják a kritikát, vagy nem bírják elviselni, ha nem úgy pattogsz ahogyan elvárják.
dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!