Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alapvetően melyik a jellemzőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően melyik a jellemzőbb? A férfi társaságába beilleszkedő vagy önmagát onnan kivonó nő?

Figyelt kérdés

Ha két csoportra szeretném ebből a szempontból osztani a párokat, akkor az a két típus van, ahol a nő a párjának a baráti körébe beilleszkedve, jó kapcsolatot ápol velük és azok női párjaival, akár egy kellemes, több párból álló csapatot kialakítva, a férfi társaság párjai egymás barátnőivé válnak, vagy van az a verzió, amikor a nő nem vesz részt a férfi társasági életében, a pasi barátainak női párjaiból nem alakulnak barátságai, a férfi kénytelen a partnere nélkül részt venni a társasági összejöveteleken, akár szomorúan kontsatálva, hogy a többi haver hozza a párját és azok tök jól elvannak, ő meg mehet egyedül, mert a párja kivonja magát ezekből, mindenféle ürüggyel. Mindezt kellemetlennek megélve, mert az összes többi ember befogadóan és kedvesen viszonyult emberünk relatíve új kapcsolatához, csak ez a nő valahogy nem képes ezt a befogadó, barátságos közhangulatot eldogadni, inkább mindenféle képzettel van, hogy a többi nő lenézi, meg inkább kitalál minden marhaságot, hogy ne kelljen részt venni. Igaz, ezzel a saját partnerét valahol meg is bántja.


Szóval melyik tekinthető "normálisnak" vagy mondhatni "elterjedtnek"?



dec. 11. 22:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

cumus film? Elgépeltél valamit vagy.. ez mit jelent?


És hát na, pl az egyik srác issszonyatosan odáig ovlt a DŰne filmért. Nyilván a könyveket is olvasta. ROhadt sokat tud beszélni róla. Az egész fiútársaság csípi a Star Warst s persze a hozzá tartozó poénokat. LOTR szintén. Meg van még egy MARVELszerető srác is.

Namost... az asszony a legtöbbet látta az melítettek közül, de valami olyan szinten nem érintette meg őt, hogy az valami elképesztő:D Dehát na, ő nem is nerd, mint mi.


Szóval ha valaki nem vágja, hogy Gloin uralkodás aidején Balin megkísérelte visszafoglalni Móriát és nem sikerült neki és ezért van kiborulva Gimli amikor meglátja a sírját (hiszen ő Gloin fia, Balin meg gyakorlatilag a legidősebb, legbölcsebb volt a társaságból)...

Vagy ha valaki nem érti miért nevet a társaság egy része, amikor valaki egy t begyűjtése után kijelenti, hgoy "A fine addition to my colleaction"....

Vagy hogy milyen mélységek vannak az erőteres testpajzsban való közelharcban és hogy hat rá a lézersugár...


Szóval aki ezek kapcsán nem érzi bevonódva magát.. az már egy agyatlan k*rva?

dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, elég furcsa lenne (legalábbis nekem) bekerülni olyan társaságba, ahol külön vannak a férfiak és a nők. Kb. negyedikes koromban volt utoljára ilyen, amikor a két nem fujjog egymásra.


De én alapból itthon ülök, a párom meg megy. Eddig nem volt belőle gáz, nem volt olyan, hogy olyat játszottak, aminél ciki, ha nincs ott a párja, vagy nem tudom, mire gondolsz.

dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Az önmagát és a férfit is onnan kivonó nő.
dec. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Az indulatos, személyeskedő trollkodásokkal nem tudok mit kezdeni, akik korrekt indíttatású hozzászólást írtak, nekik köszönöm.

A kérdésemet az ihlette, hogy fiatal koromban több párkapcsolatomban is belefutottam olyan barátnőkbe, akik a haverjaim, barátaim társaságában feszengtek, kifogásokkal kifarsultak a közös programokból. Csak kettesben lehetett lenni velük vagy az ő családjukkal, ismerőseivel. Engemet pedig azzal "tisztelt" meg az efféle személyiségű hölgy, hogy az én családomhoz nem tudtam elvinni, vagy ha igen, akkor feszengés, szótlanság, ugyanez a barátokkal. Neki kevés barátnője volt, de volt rá példa, hogy találkoztam velük, még néha az ő férfipartnereivel is és én kijöttem mindenkivel.

No mindegy, ez volt a fiatalság. Amúgy érdekes volt, hogy valaki azt írta, hogy a pasik körében megy a nő szídása. Én nem teszek ilyet, tiszteletlenség lenne mindenkivel, még önmagammal szemben is. Én csak tényekkel operálok.

No mindegy, hosszú ideig nem volt párkapcsolatom, így jött ki, nem voltam az a tipik nőgyülölő incel, inkább a munkámra, hobbijaimra koncentráltam.

Van egy baráti kör, akikkel összejárok. De ott a legtöbben párok. És megintcsak tény, hogy a hölgyek is totál jól kijönnek egymással. NINCS ez a tipik FESZENGÉS, meg ez a "nem tudok mit kezdeni a helyzettel. NINCS!!! Ezek a nők még privát is találkoznak, pl a kis előkarácsonyi ünnepléshez való bevásárlást is így intézték, hogy két "csajszi" (köreinkben ez nem pejoratív) beültek a kocsiba és kimentek Parndorfba vásárolni. Olyan jó látni, hogy totál felnőtt módon kezelik egymást és a helyzetet. Mondom, nem fiatalokról beszélünk. Majd mindenkinek már felnőtt gyereke van.

Namost másfél éve ismertem meg egy szintén ebbe a korosztályba tartozó nőt. Együtt vagyunk ugye közel másfél éve, én elvittem őt több alkalommal ebbe a társaságba. A "csajszik" is kedvesen fogadták, tökre örültek, hogy nekem is van barátnőm végre. Voltunk egyik házaspárnál hosszúhétvégézni is a házukban, nyáron autós túrát csináltunk külföldre, oda is elvittem magammal. De! Hiába álltak hozzá tök jól mindenki, nekem a szállodai szobában már mondta, hogy az XY nő szerinte őt nem csípi, lenézi, akkor kifelé kedvesen viselkedett mindenkivel, nekem meg mondja mindegyik nőre, hogy ilyen, meg olyan. Az egyik "csajszi" a legjobb barátom párja pl egész éjszaka beszélgetett vele, mármint a barátnőmmel, de utólag azt mondta, hogy a párom annyira zárkózott volt vele, hogy nem nyílt meg és semmi ilyen. A párom kellemesnek ítélte a beszélgetést. De a többiek úgy érzik, hogy őket kissé zavarja, hogy a párom nem tud velük rendesen feloldódni. A páromon látom, hogy nem is fontos neki, hogy ottlegyen velünk, a legjobb barátaimmal, holott totál családiasak a programjaink. Közös kirándulások, túrák, welnesshétvégék. Valahogy én olyan kényelmetlennek érzem - anélkül, hogy szídni akarnám - hogy mindenki párja mindenkivel megtalálja a hangot, egyedül az én párom lóg ki a sorból. Tök tanácstalanság, mert most ezért szakítani talán erős túlzás lenne, ugyanakkor nekem nagyon fontos ez a társaság, hiszen évek óta minden dolgunkat megosztunk egymással, összetartunk stb. Nekem nagyon nagy igényem van erre a baráti körre és

arra, ahogy látom a többieknél ezt az elfogadó, mindenki mindenkivel jóban van dolgot. Elképzelésem sincs, hogy hogyan lehetne ezt az egészet feloldani.

dec. 12. 09:39
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Nő szídása? Geez, itt valami nagoyn félre lett értve....
dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ez nem rajtad múlik. Esetleg elbeszélgethetnél a barátnőddel, hogy valóban nem találja szimpatikusnak őket, ellenük irányul-e a rossz érzés vagy csak nagyon zárkózott. Hozzáteszem sok férfi gondolja nőtársaságban azt, hogy"mindenki jóban van mindenkivel", mert a nők közötti ellentétek nem jönnek ki olyan élesen, szóval talán te is picit jobban figyelhetnél, lehetséges, persze egyáltalán nem biztos, hogy közel sem volt a barátnődnek olyan befogadó meg kedves az a közeg. Az meg, hogy ismeretlenként kb. egész éjszaka faggatták és az volt az ítélet, hogy "nen nyílt meg", az a kedves haverod nőjére nézve elég rossz fényt vet, mert más szemszögből az történt, hogy a barátnőd nem adta ki magát egy idegennek csak azért, mert ti jóban vagytok. Jól tette, hogy "nem nyílt meg".

Hiába van te abba a közösségbe beágyazódva, ő nincs és nem szabad lerohanni, nem normális az arcába mászni.

dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem tudom. Próbálom valahogy emészteni és köszönöm a más nézőpontból írt választ. Amúgy a barátnőm egyáltalán nem érezte tolakodónak azt a beszélgetést, sőt az egész társaságból őt kedveli leginkább, mármint a "haverom csaját". De nem tehetek róla, nagyon zavar, régi tapasztalatok miatt is az a "hátrányoshelyzetűségi fíling", amikor mindenki oldott és fesztelen, egyedül az én "csajom" feszeng és csak körülötte érzek ilyen "intrikákat".
dec. 12. 10:27
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem sokan feszengenek, csak nem merik nyíltan vállalni. Nekem ez az egész csajszimajszikázás úgy hangzik, mint egy rémálom.


Elvárod, hogy felnőtt legyen a párod, de a leggyerekesebb dolog elvárni valakitől, hogy kijöjjön a másikkal, mert egyezik a nemi szervük, és ennyire belebuzulva lenni a barátaidba is necces.

dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindig 0-ra pontoznak és néha belém is állnak érte, de többek között emiatt irtózom nőként a komoly kapcsolattól. Én is szenvednék, feszengenék és szótlan lennék, ha ilyeneknek lennék kitéve, aztán még elégedetlenkednének is velem.

Amúgy valahol agyrém, hogy minimum 30-asként is itt kell tartani. Maga a kérdező írja, hogy nem tini vagy huszonéves korosztályról van szó, mégis pont ugyanannyira erőltetni kell azt a qrva bandázást. Mikor szerencsétlen nő jó eséllyel csak nyugtot akar a magánéletében meg veled lenni, mert te kellesz neki, te érdekled, nem a Zoli haverodnak az olyan jófej Kittikéje...

dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
53%

"Az egyik "csajszi" a legjobb barátom párja pl egész éjszaka beszélgetett vele, mármint a barátnőmmel, de utólag azt mondta, hogy a párom annyira zárkózott volt vele, hogy nem nyílt meg és semmi ilyen."


Aki pár órás csacsogással megnyílik a másiknak, annak vagy nincs SEMMI élete és csak élt, mint egy növény, vagy érzelmi kuurva, vagy olyan kiéhezett emberi kapcsolatokra, hogy a buszon a mellette ülő nyakába hányja minden problémáját.

dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!