Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit kezdjek a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezdjek a párommal?

Figyelt kérdés

Most 10edikén lettűnk 1 évesek a párommal. Eddig mindig figyelmes volt, sokszor csak úgy is kaptam virágot, meg ezt azt.

Este mikor hazaértem, megkérdeztem mi lesz?

Nem ünneplünk, mit kapok tőled? Erre megkérdezte hogy én mit vettem neki?

Mondom semmit.

És az egy év alatt mit vettél nekem?

Hát semmit, de a férfiaknak nem is szokás.

Erre közölte hogy na látod ezért nem kapsz te se semmit.

Megkérdeztem hogy ezt most hogy képzeli, ha szeretné akkor miért nem mondta?

De erre meg csak annyit mondott, hogy neki se kellet eddig mondogatni, az úgy különben se ér semmit.

Most mit kéne csinálnom?



dec. 12. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Te el várod az ajándékokat, de vissza felé már nem ok? Jól teszi, mert kihasználva érzi magát. Tegyél te is annyit egy kapcsolatba mint amennyit ő. Ez egyoldalú. Ráadásul még szóvá is teszed. Te is aranyásó vagy.
dec. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg rájött, hogy egy irányú az érdeklődés és nem viszonzod gesztusait.
dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

" Hát semmit, de a férfiaknak nem is szokás. "- ezt te kitől hallottad?

Ha igazán szeretnéd a párod, akkor ez fel sem merülne benned. Jogosan csalódott benned a párod. N

dec. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

"Hát semmit, de a férfiaknak nem is szokás."

Oké, nyilván minden kapcsolat egyedi, és nincsenek kőbe vésett szabályok, de ez így azért baromság. Ajándékozni oda-vissza szokás, elvégre egy PÁRkapcsolatról van szó. A fő probléma, hogy te a PÁRkapcsolatot úgy értelmezed, hogy nulla, amit neked bele kell adnod, de ő meg folyamatosan halmozzon el téged. Még a konzervatívabb kapcsolatokban is alapvető, hogy ne csak az egyik fél kedveskedjen a másiknak.

Amúgy meg: egyszerűen megunta, hogy egy egyoldalú kapcsolatban van. Ha még ezt meg akarod menteni, akkor sürgős önvizsgálatot kellene tartanod, és átértékelni a dolgokat. A jövőben pedig ehhez kellene tartanod magad. És persze bocsánatot is illene kérned a figyelmetlenséged, és a kihasználós viselkedésed miatt.

dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Igaza van. Nemsokára dobni fog.
dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog rajtad segíteni hogy elnézést kérsz és megleped bármivel, mert nem leszel őszinte és ő ezt tudni fogja.

Tényleg golddiger vagy.

dec. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Nincs szokásos kamuszaga véletlenül sem:D
dec. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6. Dehát nem én kértem eddig se hogy halmozzon el ajándékkal. Magátol csinálta. Ez az évforduló fontos lett volna, de nem én kértem, hogy egy random kedden, rózsaszín tulipánokkal állítson haza.
dec. 12. 08:58
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lényeg, hogy nem kérted, hogy lepjen meg és mégis megtette. Te neked meg eszedbe se jutott, mert alapnak tartod, hogy azért, mert nő vagy és ő azért mert férfi még egy parfümöt se érdemel olykor.


Ha nem lennél golddiger akkor már mondtad volna neki, hogy nem szeretnéd, hogy többet vagy gyakran elhalmozzon ajándékokkal.

Nem mondtad neki egyszer se!


De azt már igen, igazából számonkérted, hogy évfordulóra miért nem lepett meg!

Holott nem kéne elvárni egyáltalán. Szívből kellene jönnie bármit is teszel.


Ezért fog kidobni, mert te azt se tudod, hogy egy PÁRkapcsolat a kölcsönösségen múlik.


Hiába veszel neki mostantól valamit, tudni fogja, hogy azért teszed, mert rád szólt. Hogy nem vagy őszinte.

dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy év kellett hogy ki ismerjen milyen vagy valójában. Hanyagolnám veled a kapcsolatot, mert te csak elvárásaid vannak a férfi felé, de nem teszel le semmit a közös asztalotokra.
dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!