Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe fontosabb mint én?

Figyelt kérdés
Egy elvált férfival vagyok kapcsolatban. Több éve váltak el. Felnőtt gyerekeik vannak. Az exe a közelemben lakik, és az exe akarta anno a válást, ő már akkor elengedte a párom. A párom viszont szerintem nem. Ajándékot vesz neki alkalmakra, és megtudtam utólag (mert elmondta nekem) hogy volt az exénél. Ezzel nincs gondom, azzal viszont van, hogy itt volt a közelemben, nem is tudtam róla, és eszébe sem jutott hogyha itt van a közelemben, akkor találkozzunk. Jól érzem hogy még mindig az exe a fontosabb?
dec. 12. 12:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem egészséges dolog, ha az ember összejár az exével. Ha egy helyen dolgoznak, vagy van közös gyerek, akkor megértem. Persze utálni se kell, de ha elváltak, minek vesz neki ajándékot. Szerintem tartsd nyitva a szemed.
dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondolom én is. Amikor szembesítettem ezzel, nagyon ideges lett.
dec. 12. 12:48
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Igen az exe fontosabb mint te. Dobd ki és emelt fővel távozz, ne "harcolj" olyanért akinek te csak egy pótlék vagy. Sajnos a nők hajlamosak mindent eltűrni és áltatni magukat ha kapnak egy szál virágot vagy két jó szót. Hölgyeim, hol az a híres női önbecsülés amit egy igazi férfi szeret és értékel egy nőben?!
dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagyon ideges lett amikor feszegetted a témát, akkor tudod nagyon jól te is, hogy bizony vaj van a füle mögött. Ha nem kavartak össze még, akkor lassan meg fog történni. Igaza van annak aki azt írta, hogy szakíts vele! Téged nem szeret, csak te vagy a szamár a ló helyett. Ha a férjem egyébként így viselkedne az exével, ajándékokat venné neki, valószínűleg páros lábbal rúgnám ki. Én nem tolerálnám és nem is gondolom egészségesnek azt, hogy ennyire bartyizunk az exel.
dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Azért azt sem értem hogy miért engedi oda az exe? Ha ő akart válni, akkor miért hagyja hogy visszajárkáljon hozzá? Azért hogy téged bosszantson?

Nagyon nem tiszta ez a történet.

Persze lehet a felnőtt gyerekek, unokák miatt találkozni pl egy étteremben vagy a gyerekeknél szülinap vagy valamilyen családi esemény miatt. De mindenképpen semleges terepen legyen ahol többen ott vannak. Így fair az egész.

dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy látom ahogy ti is. Azt is megmondtam neki, pótléknak érzem magam, és a szamárnak erzem magamat is. Válltig állitotta hogy szeret. Veszem eszre. Az exéhez elment hozzam meg nem. Es nem is erti mi ezzel a gondom hiszen bennem latja a jövőt...
dec. 12. 13:18
 7/19 A kérdező kommentje:
Az exének nem kell, ez biztos. 10 perc utan lerázza magárol.
dec. 12. 13:20
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom szereted, de ne hagyd hogy lerántson maga mellé a sárba. Biztos szeret téged, de nem úgy ahogy egy férfi nőt szokott szeretni, azért meg ne tartson téged, mert képtelen egyedül lenni. Ez jobb nem lesz, de rosszabb lehet még... :(
dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az a "vicces" hogy eszre sem veszi hogy az exe kb a háta közepére sem kivánja. Ő nem akar vele mar szoros kapcsolattartást.
dec. 12. 13:25
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez már az ő nyomora, nem fogod tudni erre ráébreszteni. Ha mondjuk tovább folytatod vele a kapcsolatot, akkor mi se tudtunk téged felébreszteni, pedig így ismeretlenül is teljesen egyértelmű a szituáció. Emiatt ne mérgelődj, vannak emberek akiken nem lehet segíteni és nem is szabad, viszont neked te saját magad legyél a legfontosabb. :)
dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!