Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem túlzásnak?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja vagyok együtt egy férfival. Együtt tervezünk, már bemutatott a barátainak, sőt a családjának is. A gondom az, hogy beszélt nekem egy lányról, akivel semmi sem történt köztük, és csak barátok. Azt vettem észre, hogy ennek a lánynak a fotóra szivet rak. Ahogy ugye nekem is. Én erősen túlzásnak érzem azt, hogy más lánynak is szivet rak a fotójához. Szerintetek én reagálom túl?
dec. 14. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Igen, túlreagálod. Volt egyetemi évfolyamtársaim is szokták szívezni a különösen jól sikerült és/vagy érdemes helyen, körülmények között készült fotóimat. Olyanok, akikkel már több mint 10 éve nem is találkoztam.
dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
*érdekes
dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak ezt a hölgyet szivezi.
dec. 14. 12:30
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Tehát neked a napi rutinod része, hogy végignézed, hogy a partnered kiket és miket lájkolt egy kezdődő kapcsolatban? Ez nagyon beteg.
dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem! Pont hogy ő beszélt nekem erről a hölgyről! Utána neztem meg, és akkor vettem észre ezt.
dec. 14. 12:34
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Én úgy vagyok ezzel, hogyha vslakinek nem fér bele, hogy a párjának ellenkező nemű barátai vannak, akkor össze se kell olyannal jönni.

Így nem lesz később min meglepődni.

Neked már ez sem fér bele, hogy van eleve, nem még a szivezés... meg még, ha az is felmerülne, hogy együtt programoznak.

Az nem idegesítene?

A tapasztalat ezzel kapcsolatban az az, hogy utólag kiderült ezek a csak "barátok" nem szimpla barátok voltak, hanem valami miatt nem lehetett belőle kspcsolat és ezért lett ott a "barát" cimke.

Itt az oldalon is hány olyan kérdés van, hogy pl férfi baráttól többet akarok vagy fordítva.

Vagy azért vagyok csak barát, hogy ne veszítsem el a társaságát, de többet érzek.

dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pasik akik azert kuldenek sziveket mert össze akar jonni a másikkal es vannak akik csak ugy nyaliznak a másik csajnak.
dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintetek én reagálom túl?"

Egyébként kérdező még azt kifelejtettem, hogy NEM.

Tudod miért? Mert ez a te életed.

Itt hiába mondja bárki, hogy "Igen, így meg úgy". Neked attól kevésbé zavaró lesz? A másik ember nem élheti a te életed helyetted, meg fordítva, te sem élheted a másik életét, csak a sajátod.

Téged zavar. Tökmind1, hogy mást nem. Attól neked nem lesz jobb. Ez a te érzésed, légy magadra tekintettel.

Pl beültetnénk 10 embert egy terembe, 5 embert zavarna, 4 embert nem, 1 tartózkodik. Itt hibás valaki? Nem. Mindenki olyan, amilyen. Te te vagy, más meg más, ez ennyi.

dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

"Kb másfél hónapja vagyok együtt egy férfival. Együtt tervezünk, már bemutatott a barátainak, sőt a családjának is."


Én ezt tartom túlzásnak, egyenesen betegnek!


"A gondom az, hogy beszélt nekem egy lányról, akivel semmi sem történt köztük, és csak barátok. Azt vettem észre, hogy ennek a lánynak a fotóra szivet rak. Ahogy ugye nekem is."


Ez teljesen normális és korrekt dolog részéről. Régebb óta ismeri mint téged és nem fog változtatni azon az, hogy nem szívezi. Örülj, hogy tudsz a létezéséről.

dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!