Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mindenkiből elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenkiből elő tud jönni a túlzó párkapcsolati féltékenység (akár okkal, akár ok nélkül)?

Figyelt kérdés
Az emberek túlnyomó többsége hajlamos a túlzó féltékenységre, ha például veszélyben érzi a kapcsolatát?

dec. 15. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Akkor az nem túlzó.

A túlzó szerintem akkor az, ha alaptalan.

dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Én pl életemben nem éreztem féltékenységet... Ha valaki menni akar, menjen. Ha nyitott kapcsolatot akar, nekem az is belefér. Az egyetlen dolog, amiért harapok, az a hazudozás, de ez sem a féltékenység miatt, egyszerűen nem szeretem, ha hülyének néznek.


Szóval nem, nem minden emberben van meg a féltékenységre való hajlam.

dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ok nélkül csak azokból jön elő, akik alapból kötődési problémás, önbizalomhiányos, önképzavaros, gyakran hűtlenek. Ezeket kerülni kell, mint a tüzes vasat.

Okkal nyilván előjöhet, szerintem bárkiből előjönne ha mondjuk rajtakapná a párját mással, de ez más kategória. Nyilván itt is a szakítás a megoldás, de a féltékenység ilyenkor érthető és jogos.

dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1:

Lehet, hogy valaki veszélyben érzi a kapcsolatát, pedig nem is lenne rá oka, csak beképzeli.


Erősen ragaszkodó, kötődő típusú embereknél evidens, hogy ez túlzó féltékenységgel jár együtt?

dec. 15. 11:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Erősen ragaszkodó, kötődő típusú embereknél evidens, hogy ez túlzó féltékenységgel jár együtt?"

Nem, mert lehet egészségesen is kötődni, ragaszkodni. A féltékenység nem a ragaszkodás jele.

dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Egy egészséges párkapcsolatban nincs féltékenység, mert nincs rá okuk és mindkét félnek egészséges önbecsülése, önismerete van, illetve jól kommunikálnak. Én ilyen kapcsolatban vagyok (első kapcsolatom, másról nem tudok nyilatkozni), tehát nálunk ilyen nem merült fel eddig. Kb 2 éve vagyunk együtt.
dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki a saját képzelgései alapján féltékenykedik, az joggal érezheti veszélyben a kapcsolatot, mert úgy kidobom, mint a sicc.
dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
A nok oknelkul feltekenyek altalavan, a ferfiak megerzik ha a nonel kepbe van valaki.
dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg parkapcsolat nelkul is.
dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!