Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod hazudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod hazudna valamiben, és nem lenne hajlandó elmondani az igazat?

Figyelt kérdés
A hazugság témáját nem szeretném leírni, mert nem lényeges. A helyzet az, hogy a párom hazudott valamiben, ami nem olyan fontos, viszont elmondtam neki, hogy tudom, hogy ez nem így történt. Ő mégis állítja, hogy márpedig ez úgy volt. Ezt eljátszottuk 2 hónap alatt kb 5x és továbbra is ragaszkodik ahhoz, ami nem igaz. Több lehetőséget adtam, hogy mondja úgy, ahogy történt, de nem teszi. Alapból egy olyan dologról szól, ami bár ma nem fontos, de régen veszekedtünk rajta, szóval tudnia kéne, hogy ez így nem oké. Hamarosan öt éve vagyunk együtt, már egy éve jegyben járunk, szóval ez nem ilyen egyszerű "három hónapja járunk, hazudott, kidobtam" szituáció. Én 24 vagyok, ő 25. Mit érdemes ilyen esetben csinálni?
dec. 16. 17:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Három lehetőséged van:


A) Elfogadod, hogy hazudik.

B) Elfogadod, hogy nem hazudik. Elkezdesz benne bízni.

C) Nem fogadod el, hogy hazudik és szakítasz vele.

dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket én is tudom. De én nem tudom, mi lenne helyes. Nagyon idegesít, hogy egy olyan dologban hazudik, ami egy évvel ezelőtt komoly konfliktusokat okozott. Mára már szinte semmis maga a téma, de hogy ahhoz köthető, kifejezetten zavar. Szeretnék haladni előre és tovább lépni, de lehetséges ez egyáltalán úgy, hogy csak elfogadom, hogy hazudik az esetről?
dec. 16. 17:16
 3/38 anonim ***** válasza:
46%

"Mit tennél, ha a párod hazudna valamiben, és nem lenne hajlandó elmondani az igazat?"


Honnan szeded, hogy hazudik, nem lehet neki részben igaza? Miért várod el, hogy vallja be hogyha egyszer úgy gondolja, hogy nem kamuzott neked? De ha ferdít miért csodálkozol rajta amikor már a kapcsolat elején is képes volt rá? Te miért nem hagyod a témát inkább békén, vagy írjam azt, hogy inkább őt, mert hülyének néz? Azt hiszi megússza mint a múltban ha tényleg hazudik és valószínűleg megfogja, mert még vele vagy csak azért, hogy jegyesek vagytok. Nincs önbecsülésed! Miért ne használná ki ezt a tényt, hm? 🤔

dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
69%
Többszörös hazugság esetén nem lenne tovább a párom!
dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Onnan szedem, hogy hazudik, hogy tudom pontosan, hogy mi történt.

A múltban is csak erről hazudott. Egy kifejezetten egyenes, már már brutál őszinte ember. Na de van ez a dolog, amiben nem volt régen őszinte. Majd szembe néztünk vele és megnyílt. Most meg ismét egy ilyen eset.

Már gondolkodtam azon is, hogy többet fel se merül a téma és akkor nem lesz lehetősége hazudni. De attól ez az eset még megtörtént és idegesít, hogy 5x mondta, hogy nem volt úgy

dec. 16. 17:22
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod elfogadni, hogy hazudott akkor mindig benned lesz.

Olyan szinten el fog mérgesedni a helyzet bizalmatlanság okán, hogy hiába vesz el feleségül nem leszel mellette boldog soha igazán.

Mindig benned lesz a tüske amiatt, hogy átvágás zajlott le.

dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is volt ilyen, én megrémültem, mert nekem az volt a fő benyomásom, hogy az elméjével van baj.

Konfabulációnak hívják.

Le kell buktatni, hogy mások is meglássák, hogy beteg és kénytelen legyen orvoshoz menni.

Ezek bűnözői elmék. Tuti hogy nem csak ebben az egy hazugságban testesült meg ez a dolog, másokkal folyvást ugyanezt csinálja. Munkahelyen, barátikkal, családdal, stb.

dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha hazudik akkor nem lehet őszinte ember...:///
dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

7 Azért nem ennyire súlyos. Van egy dolog amit szégyell, mert fél a lecseszéstől, és ezért hazudik benne. Pedig soha nem csesztem le. Csak amikor kiderült hogy hazudott. Nem is érdekelne a téma, amiben hazudott, csak azért zavaró, mert hazugság történt

6 De hogyan kéne ezt elfogadni? Konkrétan tökéletes életem van mellette. Szeretve vagyok, jól bánik velem, boldog vagyok. Csak ne lenne ez a hazugság

dec. 16. 17:32
 10/38 A kérdező kommentje:
8 Én nem szeretem automatikusan elvenni valaki őszinteségét, mert egy dologban hazudik. Nekem töltve van a szám már 18 éves korom óta és azóta mindenkinek azt mondom, hogy ez az igazi. Ha azt mondják, hogy régen más volt, akkor letagadom. És minden másban igazat mondok, sokan nem is szeretnek emiatt. De az a száj akkor is örökre titok marad
dec. 16. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!