Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod hazudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod hazudna valamiben, és nem lenne hajlandó elmondani az igazat?

Figyelt kérdés
A hazugság témáját nem szeretném leírni, mert nem lényeges. A helyzet az, hogy a párom hazudott valamiben, ami nem olyan fontos, viszont elmondtam neki, hogy tudom, hogy ez nem így történt. Ő mégis állítja, hogy márpedig ez úgy volt. Ezt eljátszottuk 2 hónap alatt kb 5x és továbbra is ragaszkodik ahhoz, ami nem igaz. Több lehetőséget adtam, hogy mondja úgy, ahogy történt, de nem teszi. Alapból egy olyan dologról szól, ami bár ma nem fontos, de régen veszekedtünk rajta, szóval tudnia kéne, hogy ez így nem oké. Hamarosan öt éve vagyunk együtt, már egy éve jegyben járunk, szóval ez nem ilyen egyszerű "három hónapja járunk, hazudott, kidobtam" szituáció. Én 24 vagyok, ő 25. Mit érdemes ilyen esetben csinálni?
dec. 16. 17:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
90%
Mindketten hazugok vagytok, maradjatok együtt! Sok boldogságot!
dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

9:


"Pedig soha nem csesztem le."


Hát erről van szó!

És ha mondjuk még börtönbüntetéssel is járna a lebukás és bíróságon hazudna?

akkor még "oka is lenne" hazudni, nem?

Figyi, 5 évente összegyűlik egy ilyen eset, egyre nagyobb tétekkel, 10 év múlva mit fogsz gondolni "ugyanerről"?

dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
84%
Te ugyanolyan kamuzógép vagy, mint ő. Akkor miért várod el, hogy legyen őszinte? 😂
dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

11 Nem vagyok hazug, akinek tudnia kell, az tudja, de ne az én számon csamcsogjon minden kolléga.

12 Nem tudom. Annyival nagyobb problémák vannak más kapcsolatokban, hogy nem érzek igényt arra, hogy mással próbálkozzak. Sokat olvasok itt gykn és elég kemény férfiakkal járnak mások.

dec. 16. 17:40
 15/38 A kérdező kommentje:
13 De én nem hazudok a páromnak. Én a sok gyökérnek mondom, akiknek a legnagyobb gondja az, hogy nekem milyen a szám.
dec. 16. 17:41
 16/38 anonim ***** válasza:
61%
10: Ez tudod, milyen rossz nekik? A saját épelméjűségüket kérdőjelezik meg. Megőrjítésnek hívják ezt a bántalmazási formát a pszichológiában, amit csinálsz. Valószínűleg a párodtól ezt kapod most vissza, karma.
dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Szóval be vagy tojva, hogy még rosszabbul végeznéd, mint a mostanival.


Ha egyszer feltöltetted a szád és látják, sőt tudják, hogy hazudsz akkor miért nem vallod be? Nem hülyék! Azért nem szeretnek, mert hazudsz az arcukba! Szégyelled, hogy botoxod vagy mid volt miközben nem az.


Miért vársz el őszinteséget amikor te se vagy az?


Amit adsz azt kapsz!


Megérdemled, hogy hazudik neked, mert te szintén hazudsz másoknak!

dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
17 évesen úgy szájba rúgott egy részeg férfi, hogy a sérülés miatt egy horpadás szerű heg maradt az alsó ajkamon. Anyukám nem akarta, hogy emiatt érezzem magam csúnyának, ezért 18 évesen kifizette az első töltést, amivel korrigálták a heget. Azóta évente fizetem magamnak. Szerintem ehhez semmi köze senkinek, hogy aztán kapjam a szánalmas sajnálkozó szövegeket. Senki nem kérdőjelezi meg a mentális épségét az én szám miatt. A felső ajkamban nincs is töltőanyag, nem tudom, mit számít ez másnak.
dec. 16. 17:49
 19/38 A kérdező kommentje:
De tök jó, hogy mindenki segítő szándékkal fordul felém. Na pont ezért nem mondom senkinek.
dec. 16. 17:50
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
18: Hát mondhatod, hogy rekonstrukciós műtéted volt és így sikerült.
dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!