Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őt fogja igazolni vagy az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt fogja igazolni vagy az én utolsó "szavam" lesz?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, de fontos és sürgős, hogy választ kapjak. Kérem elsősorban nők, de férfiak (értelmes) véleményét.


Bele voltam szerelmesedve egy pasiba (a tanárom volt). Hazajöttem most a szünetben egyetemről. Egyszerűen jó volt újra látni őt kedden, mert még mindig nagyon... Meglátott a portánál és "húzogatta" a szemöldökét. Kb. mint amikor kacsingat valaki. Aztán egyik szünetben benéztem "hozzá" a dohányzóba. Kérdezte, hogysmint vagyok. Szeptemberben írtam neki levelet, kérdezte, hogy élvezem-e még az egyetemet és néptáncolok-e még. (Elolvasta a levelem, ahelyett pl hogy törölte volna!?) A sógorom haverja, így rákérdezett arra is, hogy vannak a sógoromék és az unokahúgom. Aztán elment.


Ma vettem a bátorságot, hogy rákérdezzek nála, mit rontottam el, mert éreztem, hogy "kerül", ha így tetszik. Nem gondoltam volna, hogy képes leszek ilyen "dühkitörést" produkálni vele szemben. Ő csak azt tudta hajtogatni, hogy zavarban volt és "zavarom" tavaly is és most is. De MIÉRT? Erre nem tudott válaszolni. Én azt mondtam neki, hogy ő soha nem adott igazán egyértelmű utalást erre (szerinte igen). De az hol egyértelmű utalás, hogy megkérdezi, hogy vagyok, hogy "kedvesen" köszön, hogy:


Egyszer már mióta leérettségiztem volt egy olyan eset, hogy felhívtam, hogy másoljon le nekem egy DVD-t és vigye be másnap a suliba, adja le a portán. Jó, rendben, megteszi. De nem tette meg. És akkor éreztem először, hogy azért, mert azt gondolja, hogy vele akarok találkozni. Nem vette fel a telefont sem, hogy emlékeztessem, hátha "csak" elfelejtette. Csütörtökön mégis azt mondta egy közös ismerősnek, hogy elfelejtette, így szombaton találkoztunk és odaadta személyesen.


És hogy amikor ez történt, kijelöltem iwiwen, de miután mondta, hogy odaadja személyesen visszajelöltem és ő visszaigazolt... Azt mondta, hogy nem tudja miért próbáltam közeledni felé és nem is érdekli (szerelem)... Egoista... Valahogy most úgy érzem, hogy abszolúlt meg sem próbálná beleképzelni magát az én helyzetembe. Csak azzal törődik, hogy ő mekkora "ZAVARBAN VAN" és azzal, hogy egy úgynevezett "egyértelmű jelzés" nekem, mint "rózsaszín ködben úszó szerelmesnek" mégsem lehetett olyaqn egyértelmű. Mindenesetre nem adott választ a kérdésemre és kijelentette, hogy neki fáj a feje, de hogy nekem mennyire sz*r, azzal nem törődött... Ahogy azzal sem, hogy amikor beszélt ofővel, arról, hogy "zavarban van" miattam, engem milyen kellemetlen helyzetbe hozott ofő előtt és hogy milyen nehéz volt tisztáznom magam... Akkor nekem adott igazat ofő, mert megállapította, hogy az éremnek ez esetben két oldala van. És hogy én is hibás vagyok (mert félreértelmezhettem bizonyos "jeleket") és ő is épp úgy hibás...


Kértem most (úgy érzem, hogy szinte üvöltöttem vele...), hogy most mondja azt, hogy "NEM". Mondta. És most tényleg csak egy ostoba, paranoiás, egoista férfit látok mögötte, aki csak a saját kis világával van elfoglalva és a saját fejfájásával (?!)...


Vettem ilyen dobozos fájdalomcsillapítót. 4 db-osat, 230 forintért. Ha holnap a portás a reggeli kávéjánál átadná neki ezt a kis küldeményt, akkor ez hogy jönne ki? Őt igazolná és én lennék a hisztis tyúk, vagy az lenne, aminek szánom: egy finom utalás és az én utolsó szavam lesz? ...


2010. okt. 21. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen méltóságod és lépj tovább.
2010. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jóötlet. küldjed csak :D szarjál rá,szivassad :D
2010. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Idáig én is eljutottam, de akkor melyik? :-D
2010. okt. 21. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
A Te utolsó szavad lesz ez. :)
2010. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!