Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el vagy egy utolso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy egy utolso probát megért, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés

jártam egy fiuval.az utolso napig a tenyerén hordozott.föleg az utolso napon.ölelgetett, csokolgatott, ugy mint még soha.azt hittem, h végre mindenkinél jobban szeret.

még az nap este, amikor elköszönt, beszéltünk interneten.és ott szakitott velem.jo hosszan irta le az okát.majd beleörültem.nem is mertem végig olvasni, olyan szörnyü érzés volt.

sokan azt gondolják, azért nem mondta meg élöben, mert szép vagyok neki, és sajnált volna nagyon, és visszafogadott volna.

aztán másnap bemásolt az egyik barátom egy beszélgetést.

azt tudni kell, hogy elötte köszöntem neki (megint csak neten), és ö nem irt vissza vagy 10percig.

a beszélgetésben az volt, hogy megkérdezte a barátom, miért nem akar visszairni nekem, erre ö:ha egyszer nem irok neki vissza, nem döl össze a világ.

(reggel köszöntem neki, nem irt vissza.elmentem otthonrol.este ujra ráköszöntem, nem irt vissza.elötte valo napon szakitott velem.)

ezután hablatyolt vlmi a barátom, és erre a (már) volt barátom azt válaszolta, bekapdoshatnám a farkát, nem értem h szakitottunk?

abszoltul leesett, h szakitottunk.de mégis, ez mit jelent?a véleményetekre vagyok kiváncsi.

és szerintetek elfelejtsem vagy probáljam meg visszaszerezni?

ha el kéne felejtsem hogyan?

a viccnek szánt válaszokat hanyagoljátok!

elöre is köszönöm: ).


2011. júl. 25. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el.. Járj el barátaiddal (akár fiúkkal lányokkal vegyesen) erre-arra, és próbálj ne gondolni rá.
2011. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:

Nem tisztelt meg téged még azzal sem, hogy élőben mondja meg. Ennyire sunyi volt!


Fogadok, az volt a baja, hogy nem feküdtél le vele, ő meg megunta a várakozást.


Az is tahóság, hogy később így beszél veled, akit elvileg szeretett. Persze sejtem, hogy nem, csak valami másra hajtott...

2011. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a szexhez csak annyit füznék hozzá, hogy mindketten akartuk.csak mire eljött volna a megfelelö idö, ö kidobott.

megkérdeztem van-e másik lány (tudni kell, h igen csak öszinte), azt mondta egyáltalán nincs.

2011. júl. 25. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:
El kéne hogy felejtsd. Ez egy tuskó. Hogy ő őszinte? Azért "hordozott a tenyerén" utána dobott ki neten... Tényleg marha szinte. Nem az. Gerinctelen kis farok. Találsz majd jobbat, még nagyon fiatal vagy nem kell félned. Járj el barátokkal, de semmi képp ne ülj otthon. Pláne ne a gép előtt.
2011. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

fiatal létemre keveset ülök gép elött: )).max fél vagy 1orát.ha 1orát akkor is fontos dolgom van...köszönöm a válaszokat!

egyébként, nem gondoljátok azt h barátok esetleg maradhatnánk?

2011. júl. 25. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi után azt írta hogy bekaphatnád a farkát? Barátok? Ugye te sem gondolod komolyan? Meg az nem barátság ahol az egyik fél fülig szerelmes a másik meg sz.rba sem veszi. Bocs, de ez a nagy magyar valóság. Nem alázott le eléggé? Ha nem akkor írogassál még neki nyugodtan a barátságáért kuncsorogva.
2011. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Smartguy86 ***** válasza:

Volna-volna - Ha neked 4 kereked volna, te volnál a kispolszki... Úgy gondolta, várt ő már eleget. Tette a szépet neked, te nem adtad magad, ő meg lelépett. Hozzáteszem, elég paraszt módon!


Barátok? Minek? Egy ilyen tahóval? Felejtsd el, hogy egyáltalán létezett! Jobb lesz neked, hidd el!


Tanulj az esetből és legközelebb ismerd ki az illetőt, ne csak a vágyálmaidba essél bele ezerrel!

2011. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!