Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, többnyire a lakásában szoktam lenni. De most mondta hogy karácsonykor elmehetnék vele a családjához ottaludni, viszont van neki egy dankóros tesója és mondtam neki hogy nem biztos hogy megyek mert mi van ha megtámad este vagy ilyesmi mert úgytudom ezek a betegek kiszámíthatatlanok. Erre azt mondta a barátom hogy pont annyi eszem van mint amennyi látszik és igy már nem is akarja hogy ott legyek karácsonykor. De szerintem meg nekem van igazam úgyhogy nem tudom mit csináljak.
dec. 17. 14:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Először is Down kór, de inkább Down szindróma.


Amúgy a barátodnak igaza van. Ez a betegség ritkán jár agresszióval.

dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
"Dankóros". Te nagyon ostoba vagy. 🤔 szerintem hagyd a barátodat, talál magának értelmesebb lányt is!
dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg te vagy beteg.
dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

"pont annyi eszem van mint amennyi látszik"

Őt sem értem, hogy miért van veled ilyen gondolatok mellett (amik viszont érthetőek). :D

Szakítanotok kéne.

dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Remélhetőleg elhagy téged, nem való ő hozzád, óriási buta és érzéketlen vagy.
dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Fuu de buta vagy😆
dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Még ha fel is merül benned valamilyen aggodalom, azt egyáltalán nem így kell közölni a partnereddel. Nyilván a szellemi fogyatékosság ijesztő lehet egy kívülálló számára, de a te empátiahiányodat ez sem igazolja.
dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon ostoba és alulművelt vagy. A barátodnak van igaza!
dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Jó lehet én nem tanultam annyit mint ő de nem vagyok buta :D nem is ismertek. Csak olvastam ezekről a betegekről és mikor mutatott róla képet akkor se tűnt bizalom gerjesztőnek, ez van.
dec. 17. 15:23
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
A komolyabb autistaknal van agresszio.. utana olvashattal volna mielott beegeted magad. Szerintem ez a kapcsolat itt lassan veget er .
dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!