Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, többnyire a lakásában szoktam lenni. De most mondta hogy karácsonykor elmehetnék vele a családjához ottaludni, viszont van neki egy dankóros tesója és mondtam neki hogy nem biztos hogy megyek mert mi van ha megtámad este vagy ilyesmi mert úgytudom ezek a betegek kiszámíthatatlanok. Erre azt mondta a barátom hogy pont annyi eszem van mint amennyi látszik és igy már nem is akarja hogy ott legyek karácsonykor. De szerintem meg nekem van igazam úgyhogy nem tudom mit csináljak.
dec. 17. 14:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%
Pedig ezen az oldalon olvastam, hogy aki értelmileg elmaradott, annak is vannak szexuális vágyai, és támadhatnak, szóval most akkor megint minden fogyatékos aranyember lett.
dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Hát pedig már azóta kibékültünk és egyet értett velem abban hogy túlságosan bunkó dolgokat vágott a fejemhet, úgyhogy már minden oké.
dec. 17. 15:27
 13/27 anonim ***** válasza:
79%

"úgyhogy már minden oké."


Nem sokáig, mert ki fog ütközni mennyire IQ&EQ harcos vagy.

dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
Csak a szexért visel el téged, ha talál értelmesebb lányt, lapátra tesz. Megértem.
dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem is ismertek és úgy itélkeztek, gratulálok. De ha tudni akarjátok értelmes nő vagyok.
dec. 17. 15:56
 16/27 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg tudnak ezek a sérült emberek ijesztőek lenni de 99% kenyérre lehet kenni kedvesek és vidámak az állapotukhoz képest.


Megtámadni nem fog az 110% !


Nincsen mitől félni csak ne legyél bunkó mert ez így tényleg egy tahó paraszt beszólás a családtagjára.


Ha nem tudsz jót mondani inkább hallgass!

dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
96%
Lószart vagy te értelmes. :D az írásképedből, meg az okfejtéseidből egyértelműen látszik, hogy 80 körül lehet az IQ-d. 🤣
dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Na erről beszéltem hogy ijesztő azt meg én honnan tudjam hogy mire képes nem vagyok én orvos. Inkább megnyugtathatott volna hogy nem támad meg semmi
dec. 17. 15:59
 19/27 anonim ***** válasza:
46%
Nyugi kérdező, én is félek tőlük. Nyilván ritka, amikor megtámadják az embert, nem is ezért félek tőlük...csak úgy. N
dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%
Én nem mennék oda karácsonykor.
dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!