Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, többnyire a lakásában szoktam lenni. De most mondta hogy karácsonykor elmehetnék vele a családjához ottaludni, viszont van neki egy dankóros tesója és mondtam neki hogy nem biztos hogy megyek mert mi van ha megtámad este vagy ilyesmi mert úgytudom ezek a betegek kiszámíthatatlanok. Erre azt mondta a barátom hogy pont annyi eszem van mint amennyi látszik és igy már nem is akarja hogy ott legyek karácsonykor. De szerintem meg nekem van igazam úgyhogy nem tudom mit csináljak.
dec. 17. 14:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csúnyán, érzéketlenül beszéltél a testvéréről, a stílusoddal és a hozzáállásoddal van baj, nem azzal, hogy tartasz valamitől, amit nem ismersz. A barátod ott hibázott, hogy rögtön ottalvós, többnapos programot terverzett a családjával. Meg nem mesélt semmi mást a testvéréről, csak azt, hogy Down kóros. Célszerű lett volna először egy egy-két órás látogatást betervezni, amúgy bármilyen családnál, ahol nincs speciális családtag, így lenne helyes.
dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
82%
Ítélkezünk, nyilván, ha ekkora hülyeséget mond és ír valaki, abból nem az jön le, hogy hű de értelmes. Most mi olyan érthetetlen, hogy olyan dolgokkal vádolsz egy számodra ismeretlen betegséggel rendelkező embert, amit le se tudsz írni, erre mindenki azt mondja, hogy buta vagy? Mire számítottál?
dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
35%
Téged is csak b szni jó kérdező.
dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%
Az a down szindromas gyerek értelmesebb, min te.
dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
23%
Nekem meg az a véleményem, hogy ugyan a kérdező iszonyúan bárdolatlanul reagált, DE: a barátja meg hogy képzeli, hogy a kapcsolat kialakulása előtt egy árva szót sem szól a Down-kóros testvéréről, hanem kvázi egyszerre bedobja a barátnőjét a mélyvízbe jó pár hónap szexelgetés után. Tehát ezt nagyon nem így és nagyon nem ekkor kellett volna közölni, hanem sokkal, de sokkal hamarabb.
dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24%
#25 voltam, úgyhogy a kérdező helyében én tenném lapátra a palit azonnali hatállyal (amit a kérdező nem tett / tesz meg, mint ahogyan ez már kiderült).
dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
75%

Azért ne ássuk már el a kérdezőt, annak ellenére, hogy valóban bicskanyitogató a hozzáállása, de ez valóban nem az ő hibája, sajnos nem fektetnek az érzékenyítésre nagy pénzt/energiát. Az sem különb aki belé rúg, sőt!!!

Kérdező, mielőtt kijentéseket teszel a barátod testvérére, kérdezz inkább tőle, hallgasd meg őt!! Egyet kérlek jegyezz meg, ez nem betegség, hanem állapot! És ha határozott vagy, de kedves, nem lesz semmi baj, ne stresszel rajta. Ha annyira balhés lenne, akkor már egy otthonban lenne. De hálistennek családban nőtt fel. Valószínűleg meg akar majd ölelni, vagy megsimogatni, de határozottan mondhatod neki, hogy te ezt nem szereted és megfogod a kezét és leteszed mellé. Ha lehet ne húzódj el tőle. A helyedben a barátomért annyit megtennék, hogy beszélek egy szakemberrel, mire is lehet náluk számítani. Egyébként hihetetlenül makacsak tudnak lenni elsőre, de jófejek is egyben, szóval no para, szimplán annyi, hogy nem vagyunk egyformák. Ha lehet meséld el a barátodnak, hogy ez neked új, legyen megértéssel, mert sehol nem találkoztál meg "más(sággal élő)"! emberekkel. Ha szereted a barátod, nehogy emiatt otthon maradj!!! Remélem sikerült megbeszélni és legyen szép karácsonyotok!!!! :)

dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!