Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri még abban bíznom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri még abban bíznom, hogy meggondolja magát ?

Figyelt kérdés

1 hónapja voltunk együtt a párommal . Minden nagyon jól alakult , kedveltem őt, elmondása szerint ő is.

Szombaton aztán teljes fordulatot vett . Olyan indulatos lett , hogy nem semmi sem segített. Éjszaka haza is ment emiatt , de azt ígérte hogy vissza fog jönni de időre van szüksége. Akkor sem értettem , de elengedtem . Megírtam neki, másnap hogy ezeket meg kell neki próbálni elengedni , illetve közelebb engedni magához .

Kedden reggel minden szokásos mederben zajlott csak az volt a fura , hogy nem irt semmi emojit .

Délután viszont ,írt egy üzenetet , hogy szakítani akar velem , mert nem ígéri meg, hogy többe nem lesznek ilyen indulat ingadozásai. Én kertem tőle , hogy legalább próbálja meg, de azt írta nem elég stabil hozzá.

Én szeretném megpróbálni vele , de ő nagyon el vár zárkózva.

Hétvégén jön a cuccaiért . Szerintetek van bármi esély a folytatásra vagy engedjem el ?



dec. 20. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap még a próbaidőszak a kapcsolatban, amikor kiderül, mit hoztok ki egymásból és bármelyik fél különösebb indoklás nélkül kiléphet. Itt ez történt. Igen, nehéz lehet elfogadni, hogy találtál valakit, akivel ígéretesnek tűnt, de hidd el, jobban jársz te is a történtek alapján, ha szépen elköszöntök.
dec. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy no vagy pasi vagy, de ezek a hirtelen egyik pillanatba meg minden ok, masikba meghulyulok cimu tortenet mogott alltalaban egy harmadik fel felbukkanasa jatszik. Vagy az ex ujra megjelent, rajott hogy ot szereti, te hirtelen egy gat vagy mar neki es rajtad vezeti le a flusztraciojat. Engedd el
dec. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell neked dührohamos emberke? Ennyire nem szereted magad, vagy mi van? Hagyni kell őt menni! Nagyon jól teszi, hogy szakít. Igaza van.
dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kínlódnék ilyennel.

N 31

dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg kiszámíthatatlan.

Jobb, ha szakít veled, mert különben minden nap az lesz a fejedben, hogy pont ma nem fog-e megint bekattanni és elköltözni.

Így nem lehet hossz távra tervezni, még egy közös albérletet sem kivenni, nemhogy mondjuk közös lakást venni.

dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%

"1 hónapja voltunk együtt a párommal ."

Ő messze nem a párod. Minél előbb belátod ezt, annál jobban jársz.

dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek .

Közben volt itt is tényleg nem éri meg vesződni vele , mert nem érdemli meg .

dec. 23. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!