Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha a barátom kiabál és bunkó velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Próbálom röviden leírni. Kb 2 hónapja ment el a babám, a barátom eleinte támogatott meg minden. Viszont az utóbbi kb 5 hétben sokszor ha ingerült, kiabál velem, bunkóskodik. Pl múltkor reggel felébredtem és meg akartam ölelni, erre ő arrébb tolt és mondta, hogy "húzz már innen" . Sokszor próbálok vele beszélgetni is, de nagyon bunkón, flegmán válaszolgat. A szexben is változott, már nem érdekli, hogy én mit érzek. Eleinte kérdezte, hogy akarom, stb, mostmár az sem érdekli, ha én el sem megyek. Ha ő elmegy, befejezi és felöltözik.

Tudom, most azt lehetne mondani, hogy hagyjam ott, hülye vagyok, hogy eltűröm, de nem akarok vele szakítani, mert nagyon szeretem.

Mit tehetnék? Mitől változhatott meg ennyire? Őt is kérdeztem, de állítása szerint semmi nem változott.

Megcsalni nem csal meg, mert csak elmegy dolgozni, akkor is többször beszélünk fb-n, ő ír többnyire. Ha hazaér, utána meg nem szokott sehova sem menni.

6 hónapja költöztünk össze.

Első párkapcsolat mind a kettőnknek, én 22 , barátom 25.


dec. 20. 13:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Az ugye nem jutott eszedbe, hogy ne egy bunkóval kösd össze az életedet?
dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó mondatodban ott a válasz, csak azért nem szakítasz mert első kapcsolat, és félsz hogy egyedül maradsz, és az egyedüllétnél ez is jobb?
dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

"Tudom, most azt lehetne mondani, hogy hagyjam ott, hülye vagyok, hogy eltűröm, de nem akarok vele szakítani, mert nagyon szeretem."


Akkor szenvedj tovább! De csak te, nehogy felcsináltasd magad mégegyszer vele, mert akkor a kicsi is szenvedni fog!

dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Az a szitu, hogy ő beléd nem szerelmes és nemsokára lehet, hogy elhagy téged. Talán nem fog, majd csak később, de sokat fogsz mellette bánkódni.

Lehetséges még kapni is fogsz. Teljes mértékben ki fog zsigerelni, megfogod saját magad és őt is gyűlölni. Testileg-lelkileg meglesz az eredménye ha nem lépsz le minél előbb.

Az a baj, hogy nem is szeret, tisztel téged, igazából ő már gyűlöl, egy teher vagy számára viszont az biztos hogyha akad más nő akkor ki fog téged dobni.

dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Bzd ki!

N 31

dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Minek kell ilyennel gyerek? Még jo hogy kiderult a gyerek se akart jonni ebbe.
dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz ügy, beszéld le magad róla!...
dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Ezen nincs mit beszelni. Ertelmea megoldas nincs ra csak a szetvalas.. a tisztelet alapveto hianya mar nem kapcsolatba illo tortenet. Ossze szeded magad es kidobod, vagy fetrengsz benne amig teljesen ki nem keszulsz majd atviszed egy masik kapcsolatba a lelki problemaidat es tonkre teszel vele valakit. Rajtad mulik minden .
dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Mit szeretsz benne?
dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 . Mikor megismertem, Az elején nagyon kedves volt, rendes, tényleg mindig a kedvemben akart járni. Sokat beszélgettünk, és nagyon aranyos volt, sokáig is miután összejöttünk. Csak most változott meg ennyire, és nem értem miért
dec. 20. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!