Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom unja a szexet! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom unja a szexet! Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Honapok ota ez van. En probalkozom mindenfelevel. Vibrator, szep haloing, simogatom magam elotte, szabadteri szexxel, stb. Erre kozli hogy o ezt unja. Amikor osszejottunk, akkor orrba szajba szexeltunk, szabadban is, elveztuk egymast. De ez mintha nem o lenne. Allitasa szerint azert mert mostmar egyutt lakunk es

ezert nem akar.

Hetente egyszer ra tudom venni, de magatol szinte sosem jut eszebe. Elozo pasimmal ugyanez volt. De azt meg megertem, fiatal voltam, tapasztalatlan, nem mertem kezdemenyezni. De most meg allanoan probalkozom es le se szarja

Azt mondom neki, dugj meg es tereli a szot. Mindenfele kifogasokat talal ki. Kerdezem mi baja, semmi. Allitasa szerint azert van, mert mondjuj egy heten egyszer osszeveszunk valamin. Kerdeztem tole, mas kapcsolataban is volt e mar ez. Volt. Szakitottak. Azt mondja o megvan szex nelkul is!! De akkor meg az elejen miert volt olyan bevallalos?


Es sokszor meg azt sem engedi hogy en szajjal kielegitsem, mert nincs kedve!!


2015. okt. 24. 04:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a gond.Én szeretném hetente többször, neki elég kéthetente egyszer.Az a kifogás, hogy fáradt.Most aludt 12 órát,gondoltam induljon a mai nap szeretkezéssel,de megint lekoptatott.Ennyi elutasítás után már kinek van kedve?
2015. okt. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat hokiznak és szexelni már nincs kedvük.
2015. okt. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az exbarátnőm volt ilyen, akivel 5 évig voltam együtt. Az utolsó év egy katasztrófa volt ilyen téren, mert én szerettem volna heti többször, ő viszont már csak max 3 hetente 1x. Ebből alakultak ki legtöbbször konfliktusok, és vége is lett, bár nem emiatt. Hosszútávon ez nem tartható fent sajnos. :/

Próbálj meg egyik este főzni valami finomat, próbálj egy kis romantikát csempészni az estébe, és kérdd meg, hogy beszélgessetek erről, mert nem szeretnéd, ha emiatt menne tönkre a kapcsolatotok.


29F

2015. okt. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szexelj velem, más örülne a szexnek... aztán vannak itt olyanok akik unják? jesszuskám milyen igazságtalan az élet
2015. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok a recska.A pasi nem 100-as,így megalázni egy nőt.Dobd a francba,elvan ő magával,keress olyat,aki értékeli ezeket a kis akcióidat ;-)
2015. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Muszáj tudatnod vele ez mennyire nem mehet így.

Nem fogja fel helyzet komolyságát.

Ahogy elöttem is írták, több kommunikáció.

Sok sikert.

2015. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg túlzottan próbálkozol.Nem értem,sok nő miért ilyen szánalmas.Én soha nem aláznám magam ilyennel meg.

Egyébként meg a vaknak is világos,hogy már nem akar veled együtt lenni,csak valamiért még nem szakít veled.

2015. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem csinalja magAnak sem, ezt is kerdeztem. Ha meg beszelni probalok vele, pl kerdeztem hogy mit tegyek hogy jobb legyen, Mire vagyik, mit szeretne, a valasz hogy nem tudja es ideges lesz es kb hagyjam beken ezzel 😔
2015. okt. 24. 10:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, romantikat is probaltam mar. Hazajottem, megfurodtem, o is hazajott, vacsoraztunk, mondtam hogy szeretnem ot megfurdetni, mindenhol leMosni. Gondoltam felveszek egy szexi haloinget is hozza. Erre o jaj hat most ne, inkabb gyorsan lefurdik es jon. En meg keszultem...
2015. okt. 24. 10:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el,hogy magának sem csinálja és így sincs soha kedve.hacsak nem impotens.Vagy van neki más.Fogd már fel,hogy rendesen megaláz,egy nővel nem lehet így bánni! Neked ez jó?Miért próbálkozol folyton,ha mindig kosarat ad?
2015. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!