Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell azóta is ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azóta is ezen kattognia ha feljön a mozgas téma?

Figyelt kérdés

Átbeszéltük akkor a szituációt. Röviden annyi volt hogy új dologba kezdett és (hogy beinduljon) ha úgy adódott el kellett volna tolnia hogy tornázni menjen másnapra, alkalomadtán.

Ekkor én azt mondtam míg ki nem alakul addig nekem evidens hogy eltolom későbbre a tornát, aztán kialakul egy rendszer később.

Ekkor teljesen abba hagyta a mozgást mert neha rakerdeztem hogy miert nem tolta el a mozgast hogy ha lett volna ki jojjon hozza.


Azóta folyamatosan a fejemhez vágja hogy miattam hagyta abba

a mozgást mert nekem semmi nem volt jó . Pedig nem ezt mondtam akkor se, csupán annyit hogy hogyan lehet összehangolni a dolgokat.

Ez már kb 4éve volt.


dec. 20. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mindent egymásra fogtok mert gyűlölitek egymást mint a sz*rt. Miért nem szakítasz már?
dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Talán azért, mert neked tényleg semmi nem jó. Bizonyíték erre a napi ezer kérdésed. Ha nincs min hisztizni, akkor 4 éves sztorit veszel elő. Gratulálok!
dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Komoly a mezőny, kérdező, de ezen az oldalon mégis messze te vagy a legnagyobb féreg. Gratulálok!
dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És te miért kattogsz ezen? Meg a százezer másikon? Nem tudom eldönteni, kettőtök közül melyik az idiótább. Baromi unalmas vagy már!
dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ekkor én azt mondtam míg ki nem alakul addig nekem evidens hogy eltolom későbbre a tornát, aztán kialakul egy rendszer később."


Már miért lenne evidens? A rendszer nem kialakul, hanem mi magunk alakítjuk. Nem az az összehangolás, hogy más számunkra ugyanolyan fontos dolgot ide-oda tologatunk, hanem hogy úgy fogaunk újabb vendéget, hogy figyelembe vesszük egyéb elfoglaltságainkat is. Nem mindig a munka a legfontosabb. Hidd el, tudott volna az a vendég jönni másik délutánon is.

És igaza van, állandóan mindig mindennel elégedetlen voltál, bármit is csinált. Mert egy begyöpösödött idióta vagy, aki szerint minden csak úgy jó, ahogy te gondolod, vagy tennéd.

dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!