Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyugtasam le a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtasam le a barátnőm?

Figyelt kérdés

2 napja csak vitatkozunk!

Az egész alapja az volt hogy ő szeretne elkezdeni egy olyan sportot ahol kB 99%ban csak férfiak vannak a felépülése után, mert most megkell majd hogy operálják a térdét, és én megemlitettem hogy nekem ez nem igazán kóser, de ha akar menjen csak nyugodtan.

És hát akkor természetesen kiakadt hogy én őt nem támogatom, nem vagyok mellette, mert miért nem okés ez nekem bla bla bla?!

Természetesen ezek után az eddigi összes vitánk felett hozva az is ami 1000ével ezelőtt volt és már rég elfelejtettük és megbeszéltünk ezerszer

Nem tudom megnyugtatni semmivel sajnos, de már nagyon megkénne mert elegem van a vitákbol.



dec. 23. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%

Így szenteste előtt ez méltó hangulatteremtő.

Hisztérika be akarja aranyozni az ünnepet?

dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
békülősszex
dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Én sem örülnék neki. A sok kiéhezett, szingli pali mind neki fogja csapni a szelet, meg jópofizni.
dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nincs itt semmi szex!

Hozzá se nyulhatok ilyenkor

dec. 23. 22:04
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor? Amikor vitatkoztok? Normális reakció, hogy ilyenkor nem akar az ember dugni.
dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
És mi baj van azzal, ha csupa férfi között lesz? Ha félre akar kufircolni, arra talál alkalmat és partnert bármikor, nem kell ahhoz férfiak között sportolni.
dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

"nekem ez nem igazán kóser, de ha akar menjen csak nyugodtan"


Ez ugyanaz, mint a "- mi a baj? - semmi.".

dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Vannak emberek akik nem bírják a korlátozást. Ő ilyen .
dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
A térdműtét miatt szerintem nem jó ötlet egy ilyen sport bevállalása. A másik része (sok férfi) nem releváns itt.
dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Hát Kérdező... lehet a nőd rájött, hogy egy gyökér vagy.
dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!