Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyugtasam le a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtasam le a barátnőm?

Figyelt kérdés

2 napja csak vitatkozunk!

Az egész alapja az volt hogy ő szeretne elkezdeni egy olyan sportot ahol kB 99%ban csak férfiak vannak a felépülése után, mert most megkell majd hogy operálják a térdét, és én megemlitettem hogy nekem ez nem igazán kóser, de ha akar menjen csak nyugodtan.

És hát akkor természetesen kiakadt hogy én őt nem támogatom, nem vagyok mellette, mert miért nem okés ez nekem bla bla bla?!

Természetesen ezek után az eddigi összes vitánk felett hozva az is ami 1000ével ezelőtt volt és már rég elfelejtettük és megbeszéltünk ezerszer

Nem tudom megnyugtatni semmivel sajnos, de már nagyon megkénne mert elegem van a vitákbol.



dec. 23. 21:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
16%
Ha a pasi akarna olyan programot választani, ahol rajta kívül csak fiatal lányok vannak, egyöntetűen megállapítanák itt, hogy csak nőzni akar:D Ha a lány megy izmos, tesztoszteronnal túlfűtött férfiak közé, akkor nincs semmi baj, sőt, a pasija a hibás, amiért korlátozza.
dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
#11 mondjal már egy ilyen programot. 😂
dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem ez a lényeg...
dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

11, például?

Az sem ártana, ha linkelnél is egy ilyen esetet, mert én itt az oldalon eddig csak olyan eseteket láttam, ahol a pasi akarja letiltani a nőt különböző programokról, társaságról, edzésről.

dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy ki akar korlátozni kit, az nem oké. A kérdező bizonytalan önmagában és ezt vetíti ki..
dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2%
Nem programtól való eltiltás volt, de pl imádtam, mikor a lány panaszkodott, hogy a pasija be szokta lájkolni amerikai modellek (akikkel a büdös életben semmi személyes kontaktja nem lesz) képeit instán. Itt egybehangzóan megállapították a srácról, hogy egy rohadék, és azonnal dobja ki.
dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

16, látom nem érted a lényeget.

Ha van egy személy párkapcsolatban... és az más, külső személyre gerjed rá, az nem oké.

Ha van egy párkapcsolatban lévő személy, aki elmegy edzeni, az oké.

Az, hogy a párja bizalmatlankodik és féltékenykedik, az nem oké.

dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

2024-ben egy no olyan sportklubot valadzt,amilyet akar. Ha a padija enben nem tamogatja,akkor inkaugja ki,mert kontrollmanias elmebeteg az illeto.

Nokent jartam boxra,stb kuzdosportokra. A pasimnak sose jutott eszebe korlatozni stb. 12 eve elunk egxutt. Nem nyitott kapcsolat es nem csaljun egymast. Nekem se jut eszembe azt mondani,h ne menjen horgaszni napokra vagy ne menjen kocsmazni,ahol nok is vannak dogivel.

dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

sajnállak haver volt csajom aki vel viták után végig dugtuk a hét hátra lévő részét mert rossz kislány volt....


na m1 akkor ez nem játszik.


meg kell neki mondani kerek perec, hogy féltékeny vagy mert a pasik mind meg akarják majd dugni hajtani fognak rá. és be kell ismerned hogy ez azért zavar mert nem bízol meg benne eléggé. tegyen valamit hogy megbízz benn ha megvan a bizalom akkor nyugodtan mehet m1 mert te nem parázol. amúgy meg nem m1 hogy megdugják e az öltözőben? legalább kiderült hogy nem megbízható szakítás és keresel jobbat kész.

dec. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
12 Én tudok ilyet: spiri ezo tanfolyam tábor rendezvény 99 % egyedülálló nő. Odamegy egy pasi azt 10 nővel megy haza.
dec. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!