Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a rozsaszin köd elmulik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a rozsaszin köd elmulik miert nem szakitassz?

Figyelt kérdés
Itt sok okos irja h nem erdemes kapcsolatba lepni valakivel aki csak tetszik es jolerzitek magatokat, mert ha nincs szerelem megette a fene, pedig tudjuk h az elobb utobb elmulik es nem csak a rozsaszin kod kell 1 jolmukodo kapcsolathoz. jo akkor kerdem en azok akik szerelembol jottek ossze es 2 ev ztan elment a rozsaszin köd csak szeretet megbjol erzem magam a masikkal resz van. akkor azok miert nem hagyjak egymast ott mondvan elmult a szerelem?

dec. 25. 13:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Ezt is olvasd el.


Mennyire másképp gondolkodnak az emberek.

dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
11 es igen olvastam ezt a kiirast e ebbol felbuzdulva irtam ki mist ezt a kerdest
dec. 25. 14:07
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerinted az ide beirogató incelek, megkeseredett femcelek tudják hogy kell csajozni, pasizni?
dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
Mert a szerelem nem egyenlő a kezdeti fellángolással. Sőt, egy igazi szerelemnek pont az a jellemzője, hogy nem csak a "rózsaszín köd" tart össze.
dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Akkor mindenki szakítani mindenkivel, gyerekek is csonka családban lennének.

A szeretet sztm sokkal erősebb és fontosabb, mint a rózsaszín köd.

N 31

dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
15 os szerelmeseknel irtam ha eljulik a szerelem ugyan az fogja osszetartani a 2 embert mint azoknal a paroknal akik szerelem nelkul jottek ossze
dec. 25. 14:25
 18/23 A kérdező kommentje:
16 os en errenirtam h szerelem nelkul js lehet boldog kapcsolat. Ott is van kotodes szeretet vonzalom
dec. 25. 14:26
 19/23 anonim ***** válasza:
Sokféle színű köd van, közöttük sok olyan is, amelyik vonzóbb lehet, mint a rózsaszín, ill. a nem rózsaszínűt is lehet élvezni, sőt becsülni és értelmesen élni azzal is.
dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

?

Mert akkor 2-3 havonta vagy 1-2 évente mindenki más partner után ézhetne. Bár ha belegondolunk, már ma is ez megy 1000-el, tehát nem is kell szakítani hozzá.

dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!