Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 éves igazi szerelem kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éves igazi szerelem kapcsolat tönkre mehet betegség miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve csodálatos kapcsolatunk volt gyermekünk saját házunk stb.. első szerelem részemről. Párom elkezdett furcsán viselkedni először túl ragaszkodó, féltékeny lett (a megszokottnál sokkal jobban) aztán egyik napról a másikra kidobott azt mondta mádt szeret(egy nem létező személyt) kiderült hogy mentális problémája lett egy trauma miatt. Próbálkozom minden rossz ellenére vele maradni hiszen most beteg, de folyton tadzít magától nem szól hozzánk mád nőt hisz övének és már nem bírom elviselni! 2 napja eljöttem tőle de nem bírom feldolgozni hogy egy ilyen különleges kapcsolat így érhet véget és nem is tartom korrektnek részemről sem hogy ott hagytam, de ő nem akar engem, viszont néha mondja hogy én vagyok a mindene de ez csak 10-20 percig tart. Ezzel még jobban elbizonytalanít! Az is félő hogy találkozik is mással de betudnám a betegségének! Nem tudom hogy helyes-e! Teljes zavar van a fejemben.

dec. 28. 17:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget! Neki is, magadnak is. gyógyszer, terápia...
dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert az elején még csak megijedt, hogy uramisten ha megcsalna téged elveszítene így feleslegesen szerintem eljátszotta, hogy féltékeny majd rájött arra nem kár érted téged elveszíteni így inkább az új illető miatt borított mindent
dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, hogy létezik az illető csak azért mondta ezt, mert nem jött össze a dolog
dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg mentális betegsége van, akkor kezeltetnie kell magát, most az a legfontosabb.
dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
27%

Áldozatnak akarja magát kihozni miközben módszeresen teszi tönkre a családot.

Nem akart ő mindent túl gyorsan egy kicsit? Elso naptol hazasság meg ez az? Azok ilyenek.

dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%
Skrizofen lett..
dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

"egyik napról a másikra kidobott azt mondta mádt szeret"

Miért nem hiszel neki? Miből gondolod, hogy egyik napról a másikra megbetegedett? Ha a trauma óta mellette állsz, nem küldene el. Hacsak nem te okoztad a traumát.


Mondd, hogy ez neked nagyon rossz, mert te még szereted, de ha ha ő már nem, és így akarja, elköltözöl. És tedd is meg.

dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Használtál/alkalmaztál rá okkult dolgokat, mint pl.szerelmi kötés stb?
dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Senior Séf ***** válasza:
38%
A férfi a megoldások embere. Amikor problémája van, magába zárkózik és megpróbálja megoldani. Isten ments, hogy bárki segítségét kérje, vagy elfogadja. Így van bedrótozva,erről nem tehetsz. Ha majd azt látja, hogy végképp nem boldogul, akkor el tudod rángatni pszichológushoz.
dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%
9-a mentálisan beteg ember máshogy működik. Ott, ha nincs betegsegbelaras, akkor nem fog segítséget kérni.
dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!