Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt élnénk akkor a mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt élnénk akkor a mi kapcsolatunk sokkal jobb lenne? Vagy minden kapcsolat ilyenné válik évekkel később?

Figyelt kérdés

2 és fél éve már annak, hogy együtt vagyunk a barátommal, de úgy érzem nem töltünk együtt túl sok minőségi időt, mivel egy héten csak 1-2 napot vagyunk együtt, és ez nekem túl kevés.

Régen olyan jókat beszélgettünk, de már ez is a múlté. Már nem is kérdez rólam, még akkor sem ha nem vagyunk együtt sem, telefonon, hogy hogy telt a napom, vagy valami. Nem is igazán érdekli magamról mit beszélek, hogy mit csináltam.

Ha együtt vagyunk is, abban a kis időben amit együtt töltünk, akkor is jobban érdekli a telefonja, vagy az alvás. Állítása szerint mindig fáradt a munkája miatt is, szex után rögtön alszik.

De az az igazság, hogy még a közös programokat is unom vele, ott sincs már semmi romantika, soha nem okoz nekem pozitív értelemben meglepetést.

Ha felvetek programokat mindig elutasítja, nyáron sem volt velem még strandolni sem (mondjuk sosem voltunk együtt strandolni). Nyaralásra sem volt igénye, néhány helyen voltunk kirándulni, de nem tudom miért, még az sem volt izgalmas vele.

Amikor találkozunk, akkor úgy érzem magam, mintha már több éve házasok lennénk. Pozitívum hogy megölel, hozzám bújik, puszilgat stb.

Mikor szabadságot vett ki, sem az volt számára fontos hogy velem több időt töltsön együtt, hanem az hogy a haverokkal lógjon, meg a hobbiját üzze. Erre a kifogása az, hogy távol lakunk egymástól, így nem tudunk gyakrabban találkozni. Én meg egyre inkább kezdem azt érezni, hogy kezdek kiszeretni belőle. Megakartam vele ezt beszélni, de egyáltalán nem tett több erőfeszítést ez ügyben.


dec. 28. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem segítene, a szakítás annál inkább.
dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért kellene szaqkítanunk?
dec. 28. 22:47
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Van valakije melletted. Sajnálom.
dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért kéne, mert nem szeret téged.
dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha már most unod, akkor miért segítene az együttélés? Meg több időt toltenetek együtt, meg jobban unnatok egymást.
dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert azt gondoltam, lehet az együttélés újra közelebb hozna minket egymáshoz.
dec. 28. 22:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vesz komolyan, nem haladtok semerre.Nem vagytok fontosak egymásnak. Miért vagy vele? Unalmas, pedig alig találkoztok.
dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
6-nem, meg jobban eladósodás a dolog. Az együttélés nem menti meg a kapcsolatot, az egy eroproba, amihez stabilnak kell lenni. Ugyanígy a házasság, gyerekvallalas sem ment meg egy rossz kapcsolatot sem.
dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kétlem, hogy a párod össze akar egyáltalán költözni
dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem fontos volt, de úgy az idéntől kezdve érzem, hogy unom ezt az egészet, és én hiába tennék az ellen, hogy ne ábránduljak ki az egészből, ha őt semmi nem érdekli.
dec. 28. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!