Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondanátok az anyósnak,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok az anyósnak,ha azt mondaná szemtől szemben,örüljetek,ha a férjetek nem jár kocsmába,meg másik nőhöz, cserébe akkor nem is segít otthon semmit?És egy csomó mindent el kellene neki nézni,ami másnak meg magától éltetődő?

Figyelt kérdés
dec. 30. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfogadni, legyenek külön.
dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Azt hogy húzza ki a seggét a fejéből, és nézzen rá a naptárra, nem 1950-et írunk.


Amúgy meg az a nő is jó hülye, aki összeházasodik egy lusta herével.

dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Képen röhögném és megmondanám neki, hogy az én életemben ez nem így működik. Ha neki bevált a lábtörlő lét, lelke rajta, de már nem azokat az időket éljük, hogy ez elfogadható legyen.
dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell egy háztartásban élni. Problem solved. Otthon meg mindenki azt csinál, amit és ahogy akar.
dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

4

Házzasságról van szó. Gondolkozz már.

dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Jaj, ezt imádom! A legdurvább, hogy nem csak 70 fölöttitől hallottam. Jó ember ő, nem iszik, nem ver... Néha még annyira jó, hogy azt is hozzáteszik, nem nőzik. Glóriát neki, de komolyan🤣

Megmondanám neki, hogy köszi, de majd örülök egy olyannak, aki nem kocsmázik, nem nőzik és mellette még jó férj is😉A kisfiának meg kívánok egy olyan feleségét, aki nem kocsmázik, nem pasizik és ezzel teljesítette is mindazt, ami egy feleségtől elvárható 😁

dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Mond meg anyósnak: Én az ön helyébe nem lennék arra büszke, hogy egy lusta embert neveltem volna fel, aki nem egy társas lény, és aki egy egoista, értelmileg tizenéves gyerek szintjén áll, amit neked kell helyrehozni, ha a fiával egy értelmes és épkézláb kapcsolatot próbálsz kivitelezni.


Lesz sipákolás, lesz hisztéria, cirkusz és egy darabig nyugtod lesz a szövegétől.

dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

5.


Ott se kötelező, rossz beidegződés. Régen persze muszáj volt, mert kevés volt az ingatlan, de manapság...

dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
6 Akkor ennyi erővel én mekkora istenkirály vagyok, hogy nem mérgezem a férjem arzénnal. Igazi mintafeleség.
dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7+ Ugyan ez vonatkozik arra az emberre is, aki állandóan azt mondogatja/sziszegi neked, hogy egy senki vagy mert nincs "stafirungod" és az unokájának olyan nő kéne akinek sok "stafirungja" van.


Ilyenkor mosolyogj bele a szemébe mosolyogva, és mond meg neki. Az a stafirung amit rajtam lát ruha, nem kötelező az unokájának veled kezdeni, nem te akaszkodsz az unokájára, hanem az rád.

dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!