Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejelölte egy férfi a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölte egy férfi a barátnőmet aki tudom hogy nyomult rá, elengedjem vagy sem?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a barátnőmmel és még a kapcsolatunk elején volt egy férfi aki még akkor próbálkozott nála amikor még nem voltunk együtt. Összejöttünk, majd a férfi barát zónába akart ragadni ami nekem nagyon nem volt oké. Állította a párom, hogy azért beszélgetnek csak mert barátok és ez a férfi nagyon kedves és megértő. Nagy veszekedés lett az egészből mivel nem tartanom normálisnak, hogy valaki a barátja legyen aki meg akarja dugni. Ez már legalább 2-3 éves sztori. Most volt köztünk sajnos egy nagyon nagy vita 5 nap mosoly szünet. Párom ma mutatott valamit a telefonján amikor láttam, hogy ez a hívjuk Joskának bejelölte őt ismerősnek. Ezen én teljesen kiakadtam magamban. Egy azért, hogy miért nem utasítja egyből vissza meg stb. Most azóta azon gondolkozok, hogy újra beszélgethetnek-e felhozzam-e a témát a barátnőmnek, hogy láttam vagy inkább felejtsem el?
jan. 1. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

“ez a férfi nagyon kedves és megértő”


Nana!

Ott vagy neki te, kedvesnek es megértőnek.


Miért lenne neki még egy külsősre is szüksége?


Hát, bizony ez nem tiszta ügy.


Vagy infantilis a kicsike, vagy hülyének néz.

jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Túlmész a féltekenységben sztem.
jan. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne engedd el, tiszességes nő ne jelöl vissza senkit aki ismeretlenűl ráír vagy bejelöli.

Nem mondom hogy szakító ok, de jobb ezt az elején tisztázni .... kivéve Onlyfuns oldalatok van vagy ha MLM vagy direkt marketinggel foglalkoztok ;-) ...

jan. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!