Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek türelmes vagy nem éri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek türelmes vagy nem éri meg mert úgyse fog változni?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt. Nagyon sokat dolgozik egész évben, nem lakunk együtt, viszont úgy érzem engem utolsó helyen “tart”. Bármikor bárkinek segít és ugrik, de ha én el szeretnék menni vele pl. kirándulni vagy fürdőzni egyet az többhetes szervezést igényel mert mi van ha pont akkor kell segíteni valakinek. Most megint a keresztlányáék költöznek és most azért nem megyünk sehova mert mindig ott lesz segíteni. Szeptember eleje óta nem voltunk sehol, csak hétvégén szombat este találkozunk meg néha hétköznap 2 órát. Nagyon szerettem volna elmenni februárban wellnesselni 2 napra hogy mégis együtt legyünk húzamosabb időt, de tegnap közölte, hogy a keresztlányáék miatt majd csak május körül er rá. Nagyon türelmes vagyok de nekik miért nem tud nemet mondani egy hétvégére és nekem miért igen?
jan. 2. 09:31
 1/6 Leclerc ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem fog már megváltozni, mindig más lesz neki a fontos. Szerintem ezt engedd el!
jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ki sem alakult közöttetek komoly kapcsolat. Elvagytok, már amikor ráér. Neki lehet nincs is többre igénye, de hogy hiányérzete nincs, az biztos. Olyan ember nem tud változtatni, aki nem érzi a problémát. Neked pedig így nem felel meg. Szerintem itt nincs sok lehetőség. Gondolom, már beszélni próbáltál vele..
jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked ő és a vele töltött idő fontosabb, mint fordítva. Neked ő hiányzik, neki ez így megfelel. Ha ez nem változik, nincs jövője ennek a kapcsolatnak.
jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy türelmes továbbra, engedd őt el örökre inkább.
jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni is rossz volt. Sajnos te a türelmet elvitted az önsorsrontás irányába, remélem ez a kapcsolat jó lecke lesz a jövőre nézve.
jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen kapcsoltban kb 1 évig, de a végén már sírva feküdtem, sírva keltem. Nem ér senki annyit, hogy a figyelmére vágyódj! Ha mindenki más annyira fontos akkor menjen a fenébe! Keress olyat akinek te kellesz! Megérdemled és ne foglalkozz vele többet, nem érdemli meg.
jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!