Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderülne a párotoról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne a párotoról, hogy egyszer lefeküdt azonos neművel, de nem tetszett neki, akkor elhagynátok?

Figyelt kérdés

Ha kiderülne a párotoról, hogy egyszer lefeküdt azonos neművel, 10-15 éve, de nem tetszett neki, és azóta nem volt ilyen. Veletek meg együtt van, 5-10 éve akár, és eddig azt hittétek hogy minden jó. Akkor ilyen helyzetben elhagynátok?

Írjatok meg légy szíves, hogy férfiként vagy nőként válaszoltok.



#titok #alkalom #szakító ok #Azonos nemű szex #Titkolt egyéjszakás #Utólag kiderül
jan. 2. 11:57
1 2
 1/17 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
38%

Lényegtelen milyen nemüként írok (F ha érdekel), mert szerintem ez személyiségfüggő és nem nemiség.


NEM érdekelne, mert az a múltja. Csak annyi lenne, hogy azért elmondhatta volna nyugodtan, mert én elfogadó vagyok. (Inkább bizalmi kérdés számomra) :)

jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Ezt nem kérdésem kellene kiírni, hanem önálló döntést hozni. Ugyanis minket hidegen hagy, nem mi élünk vele hanem te. Téged zavar akkor hagyd el, mert ahhoz sincs semmi közünk. Egy a lényeg! Neked bele fér e az életedbe egy ilyen jellegű dolog, vagy nem. Itt mindenki ír mindenfélét mert nem ők vannak benne. Te döntesz, nem mi.
jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem hagynám el. Sőt, örülök, hogy kipróbálta még jóval előttem, és nincsnek olyan vágyai, amiket elnyomott magában.
jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Nem hagynám el, nem is zavarna.

F

jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Felírom, hogy legközelebb ismerkedéskor erre is kérdezzek majd rá időben, hogy később ne pazaroljam az időmet egy biszexuális emberre.
jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem zavarna. Nem is értem azokat, akik kiakadnak ezen.

N

jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A vízválasztó az, hogy együtt vol-e már velem (azaz megcsalt) vagy sem.

Ha nem voltunk még együtt, akkor mégis miért szakítanék vele ezért?


A biszexualitás monogám kapcsolatban nem értelmezhető.

jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7. Már miért ne lenne értelmezhető? A biszex az csak az aki mindét nemmel tud szexelni, de ez nem jelenti, hogy mindkét nemmel lehet érzelmi kapcsolata is! Általában csak egyel van, és sokaknak nem is olyan erős, hogy egy heteró (vagy meleg.) kapcsolat ne legyen elég nekik.

Ez egy ilyen tévő hit ám, hogy ha valaki biszex, akkor az orba szájba mindenkivel akar szexelni. Pont ezért nem merik sokan felvállalni kapcsolatban se.

jan. 2. 12:58
 9/17 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, csak nőkkel kezdek, és nem zavarna.


De te vagy az a szokásos meleg srác? Na az más! Mert azt JOGOSAN rühellik a nők!

jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9. Ugyan mitől más? És nem vagyok meleg.
jan. 2. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!