Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Várjam meg míg ő ír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Várjam meg míg ő ír?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátommal kicsit marakodásba kezdtünk a hülye féltékenységem miatt. Mert bekövetett egy olyan lányt akit ismer és én ezen kiakadtam. Nem is lett volna semmi a dologba mert próbált az elején elnéző lenni, hogy ilyen vagyok. De olyan szinten már ideges voltam hogy rá zúdítottam minden dühömet és azt a lányt is elmomdtam mindennek pedig nem ismerem csak látásból. Ez miatt viszont nagyon kiakadt hogy én milyen gyűlölködő vagyok és hogy nem is ártott nekem semmit. Próbáltam bocsánatot kérni nem tudom hogy sikerrel e vagy sem. Este elkoszont egy sima joejt el mellé szív és ennyi. Azóta fix hogy volt már fent mert még este küldtem neki egy videót instan azt reggel nézte meg. De nekem viszont a joejt óta nem írt semmit😞

Ennyire elszurhattam vagy most ez mi hogy konkrétan még annyit se ír hogy jó reggelt? Meg ugye beteg voltam eléggé, mára már jobban vagyok de még annyit se hogy hogy vagyok😕

Mit csináljak kezdeményezzem én a beszélgetést? Vagy csak várjak míg "megnyugszik" és ő ír? Nem tudom mit csináljak félek hogy elszurtam😞



jan. 3. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan kezdeményezheted a beszélgetést és kérj bocsánatot. Pluszban uralkodj magadon a jövőben, mert el fog hagyni.
jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked kéne találkozót összehozni és személyesen is elnézést kérni tőle.

A féltékenységgel csak azt éred el, hogy kidob, vagy megcsal és kidob csak azért is. Egyébként meg akit vinni lehet azt hadd vigyék. Miért nézeted le magad?

jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"De olyan szinten már ideges voltam hogy rá zúdítottam minden dühömet és azt a lányt is elmomdtam mindennek pedig nem ismerem csak látásból. Ez miatt viszont nagyon kiakadt hogy én milyen gyűlölködő vagyok és hogy nem is ártott nekem semmit."


Nézd, ha olyan arcodat mutattad meg, ami számára csalódás emberileg, akkor azon az érzésen, amit ez kiváltott belőle, egy bocsánatkérés nem sokat tud változtatni.


Nyilván nem tudom, hogy mennyire indokolt és jogos a féltékenységed, és fontosnak tartom, hogy képesek legyünk határokat húzni olyan értelemben is, hogy egy kapcsolatban számunkra mi az a viselkedés a másik részéről, ami rendben van, és mi az, ami nem, de nagyon nem mindegy, hogy minderről hogyan, milyen hangnemben kommunikálunk.

jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most írt de csak képet küldött hogy bevasarolt. Ezen kívül semmit😞
jan. 3. 11:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert megsértetted. És még te várod, hogy ő kedveskedjen? Örülj, hogy szóba áll veled.
jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Most elmegyek hozzá 'meglepem'

És személyesen is bocsánatot kerek😞

Kíváncsi vagyok mit szól

jan. 3. 11:16
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég hárpia voltál...gondolom nem ez volt az első ilyen.

Írj neki te!

Vagy ahogy írod menj oda.

N 31

jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy ezek utan foglalkozik veled. Vedd ezt egy utolsó eselynek es ne szurd el
jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hogyhogy némely embernek ennyire nincs élete, hogy azt figyeli kiket követ be a párja? Atyaeg kérdező, egy pszichológus lehet nem ártana.

Illetve ha valaki meg akar csalni, úgyis meg fog, ha meg nem totál hülye, akkor megoldja úgy, hogy soha ne tudd meg.


Amíg meg semmi okot nem ad rá, felesleges ilyen hisztikkel elüldözni...

jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kértem tőle azóta rendeződött a dolog🥺

Azt mondta jól esett neki hogy eljottem hozzá.

jan. 3. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!