Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vonzódom a páromhoz, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzódom a páromhoz, de lelkitársamnak tekintem, vélemények?

Figyelt kérdés

Elhízott, eltunyult, nem vonzódom hozzá egyáltalán sajnos. Én adok magamra, sportolok, ő ékes ellentéte ennek.


Szeretem, lelkitársam, jó az összhang köztünk, de úgy érzem, hogy egy egészséges vonzalom is kéne egy kapcsolat fenntartásához.


Viszont mi van, ha találok egy szebb, vonzóbb nőt, de nem lesz ilyen összhang köztünk?


Mi a véleményetek erről?


30F



jan. 3. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Dobd ki a kocát!! bármikor találsz másik nőt aki döglik a kanapén és nem képes semmire
jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Első jó egy nagy bunkó vagy.

Én megbeszélném vele, hogy változott, és a kapcsolat elején nem ilyen volt, és próbáljon újra igényes lenni magával szemben.

jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de nincs olyan élethelyzet hogy rám kelljen szólni ,hogy újra legyek igényes. Rég rossz ha valakit emlékeztetni kell
jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek az elsővel bár nyersen fogalmazott. Ha ő neki mindegy hogyan néz ki és az is, hogy amiatt nem kívánod akkor az is mindegy, hogy vége a kapcsolatnak. Most mit érsz el ultimátummal, vagy hogy megkéred fogyjon le? Úgyse fog. Vagy lejjebb ad, de később ugyanúgy felszedi a kilókat amikor már nem lenne veszély.

Na de jó, leszek fair: nincsen valamilyen betegsége, orvosoknál járt már?

jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem mégha pajzsmiriggyel, hormonokkal, cukorbetegséggel van valami baja akkor se kéne hízni és hízni hanem fogyókúrát tartani az egészsége miatt.

Dobd ki!


Majd akad más, akivel meg is fogod magad érteni és kívánni is fogod!

jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem is olyan tirpak módon, mint az 1-es javasolta, de valóban jelezni kellene, hogy nem tetszik a változás. Miért hízott el? Csak a több éves, vagy valami .as miatt is?
jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Egy nőnek alap kéne legyen, hogy odafigyeljen magára. 2gyerekem van, pajzsmirigy probléma de minden este tornázok, odafigyelek mit és mikor eszek. 43eves vagyok és a férjem még mindig kívánatosnak tart.
jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélnék vele, mielőtt elhagynám. Nekem még a depresszió jutott eszembe, annak szoktak ilyen tünetei lenni, de abból nagyon nehéz kijönni.
jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha fontos neked próbáld kirángatni a fotelből és közös túrákat szervezni, úszóbérlet reggelente együtt úszni stb, ha tudod motiválni és lesz sok új közös élményetek talán még lesz esély. Feladni a legkönnyebb. Bíztasd, hogy meg tudja csinálni. Egy próbát biztosan megér.
jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én szinte a kezdetektől így vagyok a férjemmel, kB 15 éve. Inkább a legjobb barátom mint bármi más. Nem vonzódom hozzá, nem is tesz érte, elégedett a nulla mellizmaival stb.

Mindent megbeszélhetek vele, nem mintha tudna azonosulni a dolgaimmal, problémáimmal, ő teljesen más természetű, habitusú.

Nagyon elrontottam, ugyanis most vele, a lelki társammal kéne megbeszélnem, hogy belehabarodtam másba.. Nem szeretőm az illető, plátói. Alig van barátnőm, azok is közös barátok, így ők is kilőve.

Az lényeg hogy senkinek sem ajánlom hogy így járjon, sosem a párja legyen a lelki társa, legjobb barátja, mert "nem arra való", csúnyán fogalmazva.

Tanácsot neked, kérdező nem tudok adni csak leírtam az én, talán hasonló helyzetemet.

jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!