Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok a párom exének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok a párom exének a megszállottja? Van még így valaki ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég fura és nevetséges problémám van és úgy érzem csak én vagyok ilyen az egész világon..


Van egy párom,egy éve együtt vagyunk már és van neki egy exbarátnője. Nyilván ez egy teljesen normális dolog és totál rendben van viszont én ezt egyszerűen nem tudom megemészteni. Nyilván nekem is voltak kapcsolataim előtte,nem mártírkodni akarok.

De mindettől függetlenül valamiért erre az egyre nagyon ki vagyok hegyezve pedig már nagyon régóta nem tartják a kapcsolatot. Mikor mi megismertük egymást(még nem kezdtünk el randizni,se semmi) akkor ők még összejártak szexelni de amint mi randizni kezdtünk ez véget ért és már nincs egyáltalán kontaktjuk de valamiért mégis idegesít hogy ismerem azt akivel ő együtt volt. Folyamatosan hasonlíthatom magam hozzá,nézem a közösségi médián..


Nem szoktam párommal erről beszélni,szóba sem jött soha,nem is tudna ezzel a helyzettel mit kezdeni.A kapcsolatunk egyébként felhőtlen,nagyon jól megvagyunk minden téren.

Hogy tudnék leállni ezzel és elengedni a dolgot?Mérgez és csak elvesz belőlem. Volt már valaki aki volt hasonló helyzetben?


Köszönöm annak aki végigolvasta,legyen szép napotok.



26N



jan. 3. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Úgy tudsz leallni, hogy abbahagyod és értelmesebb dolgokkal foglalod el magad, mert te is tudod, hogy ez nettó hülyeség. Szerintem nagyon unatkozhatsz, hogy ilyenekre van időd.
jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

"Folyamatosan hasonlíthatom magam hozzá,nézem a közösségi médián.."

Minek?

A párod szeret, veled van, mi kell még?

jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Tiltsd le mindenhonnan az exnot
jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno én is sokat foglalkoztam a férjem exnőjével. Aztán rájöttem, hogy semmi értelme. A férjem anno nem igazán tudta, hogy mit akar. Együtt volt az excsajjal, de nem is. Közben mi összejártunk, én elkezdtem többet érezni, a férjem még mindig nem tudta eldönteni, hogy a félrekefélős exnője kell vagy én. Én akkor elzavartam a férjemet, hogy nekem erre nincsen se időm, se energiám. Szórakozzon mással. Utána szakított a nővel mikor engem teljesen elveszített. Akkor 4 hónapot külön voltunk. Viszont az exnő nagyon ragaszkodott hozzá. Java részt a férjemhez csak a pénz miatt jött haza külföldről (ugye ott volt a férjem mellett viszonya egy másik férfival) meg ki tudja, az egójának is jót tett, hogy Magyarországon a férjem, külföldön meg egy másik férfi ajnározza, pénzeli és sose uncsi, mert két férfival is szexelhet. Zseniálisan hülyítette évekig a férjemet. Viszont a nő szerintem a mai napig (6 év után) is szívesen visszacuccolna a férjemhez, ha ő felajánlaná neki. Pár éve amikor beleszült a viszonyba frissibe egy gyereket, a férjemet hívogatta, hogy segítsen neki külföldről haza szökni, mert a csávó veri őt, bántja, kényszerből kellett szülnie gyereket meg ilyen baromságok. A férjem akkor elzavarta. Ha jól tudom, azóta nem beszélnek egyáltalán, mert a kishölgy megsértődött rá. Szóval nekem azért volt okom rá. Féltem, hogy visszajön és lapátra leszek téve. Éveken keresztül bennem volt ez a görcs. Így pótcselekvés gyanánt gyakran csekkolgattam a Facebook profilját, volt, hogy napi szinten. Tudni akartam hol van, mit csinál. Semmi értelme nem volt. A saját önbizalom hiányomat vetítettem ki rá, és semmivel sem voltam előrébb azzal, hogy betegesen leskelődtem utána. Ma màr leszoktam róla. Azt az időt sokkal értelmesebb dolgokkal is el lehet tölteni. Az exnő a férjem múltjànak a része. Nekem is van expasim, ő meg az én múltam része. Ha őt nem érdekli az exnő, aki mindenhogy kapálózott évekig, akkor mindegy. És egyszerűen elmúlt. Megbékéltem a múlttal, elfogadtam és engem szeret, nem őt. Velem van, velem él, engem vett feleségül és velem vàllalt családot. Sokàig azt gondoltam (évekig), hogy én csak egy opció voltam a férjemnek. Aztán kiderült, hogy sosem voltam az. Engem szeret és nem őt. Ez az egész pedig egy dologra vezethető vissza - arra, hogy borzalmas önbizalomhiányom volt és nem hittem el, hogy engem egy ilyen klassz férfi szeret, mint amilyen a férjem.


Megoldás - tiltsd le az exnőjét és ne foglalkozz vele! Én is folyton magamat ő hozzá hasonlítottam. Nem volt értelme és csak még jobban rombolta az önbizalmamat. A párod veled van, téged szeret. Ha vele akarna lenni, akkor vele lenne és nem veled.

jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ezek a tudatalatti megérzések.. mert érzed,hogy nem vagy jó neki.. én is kínlódtam ilyenekben.. a megoldás a szakítás.. lesz olyan aki mellett nem lesz ilyen érzés! 44n
jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért zavar, mert valami mégse felhőtlen a kapcsolatban. Csak bebeszéled magadnak, hogy minden rendben van, de valami hiányzik.
jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha ezt érzed, akkor ennek a párkapcsolatnak nem lesz szép jövője. A leírtakból arra következtetek, hogy te birtokolni akarod a partnered és valójában nem szereted.
jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van ez, mert szakítás után még dugtak. Mert ez azt jelenti, hogy bármikor van erre lehetőség. Ha csak simán szakítottak volna és utána nem lett volna még csak beszélgetés sem, akkor nem lenne bajod vele, mert ez azt jelenti, hogy lezárta a múltat. De ha valakivel még összejársz szakítás után, akkor nagyon nem zártad le... És mi zárja ki, hogy újra legyen valami? Ha olyan ember lenne, akinek a vége azt jelenti, hogy vége, akkor nem kéne ezen aggódnod, de neki a vége azt jelenti, legalábbis ezzel a nővel, hogy "ja, nem szeretem már, de dugni bármikor jó lesz".


Az összehasonlítás meg normális, ha úgy érzed, szebb nálad, több papírja van, több ideig voltak együtt, ilyesmi. Minden sztori, amit mesél róla, az neked nem a múlt, hanem a jelen. Most éled meg ebben a pillanatban, mintha most is együtt lennének. Illetve nincs efellett kontrollod. Most van, mert ha vele vagy és ő nem egy gerinctelen féreg, akkor nem csal meg vele, ha esetleg beszélgetnének, mondhatnád, hogy neked ez nem felel meg. De amíg nem ismert, azt csinált, amit akart, a múltja felett meg nincs kontrollod és ez zavar téged.


Tiltsd le a csajt és soha többet ne nézegesd. Ha kell akkor semmilyen közösségi oldalt ne nézegess pár hétig, hogy leszokj róla.

jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!