Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan vagyok a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok a kapcsolat jövőjét illetően, de a párom hallani sem akar szakításról. 24 éves lány vagyok. Mitől függ, hogy szakítotok-e?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy szeretem a párom (első kapcsolatom), de lanyhul a szerelmem, jól elvagyok nélküle is, nem hiányzik, ha nem látom hetekig. Inkább a gyengédsége és törődése esik jól, nem a szex vagy a közös idő.

Kétszer próbáltam szakítani, de nagyon erőszakosan nyomult, követett, szinte zaklatott, könyörgött, csökkentette az ivást, dohányzást, én meg engedtem neki. Most én sem tudom, mit akarok pontosan. Mi alapján szoktatok dönteni, folytatjátok e?


jan. 3. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
A nők általában az alapján, hogy meddig akarnak tovább szenvedni. ÉS mivel akarnak, ezért nem szakítanak. Te is így teszel. Normális pasinak nem adsz esélyt. Megérdemled.
jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor lépek.

Neked biztos nehéz, hogy kezeld ha első párod és félsz is, találsz e másikat. Ilyet biztosan, sőt.

Bennem inkább félelmet keltene ez az erőszakosság, nem imponálna.

És ha már ennyi idősen iszik... ez lesz a megoldás minden problémára, remélem veled sosem volt durva. Persze lehet hogy teljesen megváltozik, de erre kicsi az esély, nem tűnik mentálisan egészségesnek a srác.

jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon erőszakosan nyomult, követett, szinte zaklatott"

Mindenképp szakíts vele, mielőtt bántalmaz.

jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak igaza van!

Ha egyszer is kezet emelt rád, azonnal szakíts.

Az ilyen ember nem változik, legfeljebb más arcát mutatja, de az nem tart örökké. Már az árulkodó, hogy ilyen erőszakosan nem vette figyelembe, hogy te be akarod fejezni a kapcsolatot.

Vigyázz vele!!!

jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól elvagy nélküle is, semmi értelme a kapcsolatnak.
jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Az ivás és a dohányzás eleve kizáró ok kellene hogy legyen.
jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Első kapcsolatod, de bármikor szakíthatsz.. egy percig sem kötelezhet senki az ellenkezőjére. Nem vagy a tulajdona. A zaklatásoknak pedig nem szabad engedni.
jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A kötődésed inkább barátságnak tűnik, mint szerelmi kapcsolatnak. Ilyet találsz még, amikor jól esik egy beszélgetés, ölelés, kis közös idő, de nem túl sok. De erre nem szabad kapcsolatot alapozni, ha más nincs.

Az első szerelemnél hajlamos az ember, főleg nők, rajongva csodálni a párjukat, felruházva minden képzelt és felnagyított jó tulajdonsággal, de korral és éréssel észrevesszük a hibákat is. Ezekkel vagy tudunk együtt élni vagy minél előbb lépni kell, mert egyre nehezebb lesz. Főleg egy olyan fiútól, akit leírtál. Ha szakítasz, őt határozottan el kell vágni, amíg lehiggad.

24 évesen fiatalnak érzed magad, hogy van időd mindenre, de rájössz, hogy idő párt találni, és egyre nehezebb lesz, mert egy ilyen destruktív kapcsolatot cipelni fogsz magaddal pszichésen.

Ha kell, kérd a családod vagy barátaid segítségét, hogy kilépj belőle.

jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem árt, ha az ember nem ragad le az első kapcsolatánál, és kipróbálja mással is.

Nemcsak a testiséget, lelkiséget, hanem közösen utazni, bulizni, sportolni, tanulni...

Így van összehasonlítási alap, mitől lesz boldogabb.

Az ilyen jól esik az ölelése, törődése dolgot meg jobb megtartani barátoknak, rokonoknak.

Ez valójában nem is kapcsolat, ahol el tudsz lenni hetekig nélküle gond nélkül.

jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%

Szóval cigizik, iszik, nem foglalkozik veled eleget, sz@rik a véleményedre, mert nem hajlandó szakítani, és te mégis vele vagy.

A normális férfiak meg kezűket lábukat törnék érted!

Gratulálok! Életképtelen vagy, ha lenne egy kis eszed, meg egy kis saját akaratod, már rég nem lennél vele. De nem! Á nem ám! Neked is a bántalmazó f@sz kell, nem a normális. Megérdemled, véletlen se szakíts, mert még egy normális férfi lenne a következő párod!

jan. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!