Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már konfliktus anyád és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már konfliktus anyád és a parod között?

Figyelt kérdés

Pl akkor ha nem is ismerték egymást személyesen, de anyád az elmondottak alapján nem szimpatizált vele, féltett téged, hogy kihasznál, srb


Ilyenkor mit lehet tenni?



jan. 4. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nevelőanyámnak (akivel jóformán felnőttem) nem volt szimpatikus az első párom. Finoman próbálta ezt tudatni, nem kötekedett meg bunkózott. Az exem egy végtelenül udvarias figura volt, én nem gondoltam, hogy baj lesz vele. Jól benéztem, toxikus kapcsolatba keveredtem, mai napig nem tudom, miből látta. Neki is volt része hasonlóban, biztos élesebb volt a szeme. Minden esetre rohadtul igaza volt. Nem mondom, hogy maximálisan a szülőkre kell hagyatkozni, sajnos nem minden esetben akarnak jót. Csak azt mondom, hogy ha sokan mondják ugyan azt (nekem barátnőm is volt, aki szólt) akkor érdemes egyet hátra lépni, és objektívan átnézni a helyzetet. Csak ugye ez szerelmesen nagyon nehéz. (Azóta szakítottam az illetővel.)
jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint végighallgatnám anyukám véleményét róla, de tartanám magam ahhoz, hogy ismerje meg személyesen, adjon neki esélyt. Emellett oda figyelnék arra amitől int és ha úgy lenne minimális szinten is azonnal offolnám a partnert.
jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Ne foglalkozz vele. Én pont ezért nem mutatom be a páromat otthon.
jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt, mert nagyon tisztelik egymást.

De volt egy olyan "haverom" aki többet szeretett volna tőlem és anyu, apu szépen mondta, hogy vigyázzak vele, mert nem tűnik megbízható embernek.

Igazuk volt, mert hazudott össze-vissza.

Szóval én inkább a szüleim szavaira adnék, mint az ellenkező nemére főként ha ellentmondanak a tetteinek.

jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Az elmondottak alapján nem a legjobb véleményt alkotni, ha nem is ismeri. Gondolom keresztkérdéseket tesz fel adatokról, hány éves hol dolgozik mennyi pénze van, hány km/órás sebességgel ért be hozzád a kórházba mikor kificamodott a kisujjad, hányadik randin volt csók hányadikon szex, hány párja volt, mivel foglalkoznak a szülei, mennyit költöttél rá, takarítási rutinja, receptek megfelelősége stb. Ilyeneket szokta felvésni a szégyenfalra.
jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!