Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos elvárás egy nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos elvárás egy nővel szemben, hogy teremtse meg a közeget, ha személyes dolgokat akar megtudni a férfitól?

Figyelt kérdés

Pl: ha traumákat akar megbeszélni, vagy csak bármi olyan dolgot amit nem hirdet az ember.

A párom tisztában van vele, hogy traumatizált a gyerekkorom, és hogy emiatt egy ideig pszinologushoz is jártam. Mégis úgy csinál, mintha ezeket a dolgokat, csak úgy csettintésre el kellene mondanom.

Mármint nem azt hogy ez van, nem titkoltam soha hogy voltam pszichológusnál ez miatt, de részletekre is kiváncsi. Én meg nem szívesen mesélem, el pl hogy hogy dobtak ki az utcára 3-4 alkalommal is.



jan. 5. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meséled el, ha úgy érzed, eljött az ideje. Ha erőszakoskodik, küldd el a fenébe!
jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Te jelen állapotodban alkalmasnak tartod magadat egy párkapcsolatra, kérdező?
jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Ebbe teljesen felesleges volt a nemeket belekeverni. És az egésznek semmi köze az elvárásokhoz.


Aki nem érti meg, hogy traumával kapcsolatban nehéz megnyílni, az leszarja, mi van veled, csak infot akar kicsikarni, mert azt hiszi, attól több lesz a kapcsolat. (Ha nagyon szar ember, akkor meg azért, hogy az arcodba vághassa viták alkalmával.)

jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a formában így nem, nem jogos.

Először is, nem számít, ki milyen nemű, hogy szóval ilyen "egy nő" "a férfi" megfogalmazás szerintem helytelen.

Másodszor pedig, a bizalmi légkör megteremtése közös feladat, mind a két félen múlik.


Ezen kívül érthető, hogy nem tudod csettintésre elmondani ezeket a dolgokat, persze.

jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer megismerkedtunk (magyar)srácokkal kulfoldon. Az egyik elmesélte hogy ő ugy kezdte hogy utcán is volt es megesett hogy annyira nem tudott semmit nem olt senki hogy jatszoteren aludt.

"Bnőm"(ismerős csaj akivel kimentem külföldre munkaugyben) képen röhögte hogy akkor legalább jatszottál egy jót:D


Aztán rányomult a csajra a srác és folyamat szexeltek.


Ezt csak azért mesélem hogy szóval minden ember más nem mindenkinek kell ehhez "közeg", de még empatia sem.

jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne meséld el.
jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem muszáj semmi olyat elméletnek, amit nem akarsz. Mondható, hogy egyelőre nem akarsz erről beszélni.
jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sajnos az a tapasztalatom, hogy aki ennyire tudni akarja a traumáidat, az vissza fog élni vele.
jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

"ha személyes dolgokat akar megtudni a férfitól?"


Akkor a férfi hallgasson, és egy szót ne szóljon. Belőlem senki semmit nem szed ki, ha én nem akarom azt megosztani. Az ilyen kutakodóknak meg dafke, mert nem csak neveletlen, hanem manipulál.

jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

8 Telitalálat.


Ha valaki egy ilyen kutakodó egyénnel találja szembe magát, egy szót ne szóljon.


Hallgatni arany.

jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!