Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos elvárás egy nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos elvárás egy nővel szemben, hogy teremtse meg a közeget, ha személyes dolgokat akar megtudni a férfitól?

Figyelt kérdés

Pl: ha traumákat akar megbeszélni, vagy csak bármi olyan dolgot amit nem hirdet az ember.

A párom tisztában van vele, hogy traumatizált a gyerekkorom, és hogy emiatt egy ideig pszinologushoz is jártam. Mégis úgy csinál, mintha ezeket a dolgokat, csak úgy csettintésre el kellene mondanom.

Mármint nem azt hogy ez van, nem titkoltam soha hogy voltam pszichológusnál ez miatt, de részletekre is kiváncsi. Én meg nem szívesen mesélem, el pl hogy hogy dobtak ki az utcára 3-4 alkalommal is.



jan. 5. 17:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kutakodik, meg akarja ismerni...
jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarja ismerni, akkor elfogadja, hogy ő nem úgy csacsorászik a traumáiról, mint egy sorozat tartalmáról.
jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát az a barátnőm, akit hasonlóan élénken érdekeltek a régi traumáim, utána ritka aljas módon visszaélt azzal, amit megtudott... Sose gondoltam volna róla előtte. A jövőben most már valószínűleg soha senkinek nem fogok ezekről a dolgokról beszélni.
jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!