Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha 28 évesen nincs férjem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 28 évesen nincs férjem ?

Figyelt kérdés

Nem igazán jöttek össze a párkapcsolataim, lényeg hogy jelenleg nincsen senkim. Vágyom már nagyon egy komoly kapcsolatra.

A környezetemben valahogy nincsenek értelmes emberek. Nem kigyúrt testű , milliomos akárkit szeretnék csak olyan embert akinek vannak céljai és tud gondolkodni . Próbáltam a társkeresőt és egész sok jóképű férfival hozott össze a rendszer ( elsőre csak a képeket látom mielőtt valaki rámtadna) mégis úgy viselkednek, mint akik teljesen lelkibetegek. Pl. Dolgozok , nem írok pár óráig majd kapom az üzenetet hogy jó sok értelme volt ennek . Szerintem

már kicsit én is görcsös lettem . Jobb lenne ha csak alakulnának a dolgok és nem kellene így feszülni ezen. Viszont félek nincs mar idom csak várni az ,, igazira ‘’Nem is a magányosság zavar hanem hogy nem lesz soha családom , mert kifutok az időből .


jan. 5. 23:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Vidéki paraszt nénik gondolkodnak igy, olyan Szeged környékiek:D Hol lenne ciki ha valakinek 28 évesen még nem ment férjhez?:D
jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom. A környezetemben már mindnekinek van . Az egyik rokonom is megjegyezte hogy ennyi idősen már nem nagyon fogok senkit találni . De lehet az ő idejükbe más volt a világ . Úgy érzem le vagyok maradva.
jan. 5. 23:55
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

*Az egyik rokonom is megjegyezte hogy ennyi idősen már nem nagyon fogok senkit találni *


Az ismerőseid közül hány vált már el?:D

jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sincs, de még kapcsolat se egy éve. Engem is az zavar, hogy kifutok az időből. Nem szeretnék idős anyuka lenni, de, jelenleg kapcsolatot se. Így azért nehéz. Előtte volt egy közel 8 éves kapcsolatom, de sajnos, vagy szerencsére, nem érett meg a gyerekre.

Nem tudom, hogy lenne jobb, ha megszületett volna, már nem nyomasztana az, hogy legyen, így kényelmesebb, lazább lenne az, hogy egyedül vagyok. Vagy így, hogy gyermek nélkül "szabadon" kereshetek, partnert és, ha sikerül egyszer találnom, akkor vele átélhetem az egész családosdit.

Nem tudom melyik jobb.

jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Engem is néha elkap ez az érzés, de helyre teszem magam valahogy. Fél éve lett vége egy három és fél éves kapcsolatomnak, az elején kicsit kilátástalannak láttam a helyzetet ilyen téren. Láttam, hogy egyik ismerősömet a másik után jegyezi(K) el, házasodnak össze, már van akinek gyereke van és én itt vagyok egyedül. Persze ott voltak azok is, akik velem egy hajóban eveznek, de ilyenkor inkább azt nézi az ember, hogy a másik milyen jól van, nem azt hogy vannak nálunk rosszabbul is. Nem feltétlenül baj, hogy megvalogatod kivel állsz úgymond szóba, mert ahogy eléggé sok nőt nem lehet manapság nőnek nevezni, úgy a férfiak között is egyre több a "kisgyerek" (és ezt férfiként mondom).

Adj esélyt az ismerkedésnek, járj társaságba, aztán majd jön valaki, aki megfelel neked. Én is így teszek, addig is magamat "fejlesztem", hogy a lehető legjobb "énemet" tudjam adni magamnak és majd valakinek (minden téren).

jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Mi jó van abban, ha van férjed?
jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de ne mások véleményétől függjön már, hogy szerinted hol kell tartania az életednek…!
jan. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 45 évesen sem lesz ha ez megnyugtat
jan. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Környezetének akarsz megfelelő? Megfelelési kényszerben vagy mert mások, környezeted ezt mondja? Éld az életed ne más véleményével foglalkozz. El jön a te "lovagod " is egyszer, ha nem akkor tegyél érte. De ha te teszel érte akkor mindig válás lesz belőle, úgyhogy sodrodj az árral és ne foglalkozz a kornyezeteddel.
jan. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Nekem sincs.. Hála Isten 😁28/N/BI
jan. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!