Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rányomhatja a kapcsolatunkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rányomhatja a kapcsolatunkra a bélyegét?

Figyelt kérdés

Az hogy folyton orvostól orvosig járunk.

Az ízületi gondok mellett, mas egyéb betegségei jönnek elő alig elmúlik valamelyik, vagy visszaesik.


Mellette vagyok, ápolom törődök vele.

Sokszor úgy érzem mintha ápoló lennék. Nem érzem hogy a támaszom lenne, ez lehet ok hogy ezért sem jön az érzés hogy vállaljak gyereket vele pedig ő szeretné.


jan. 7. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bőven lehet ok.
jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem természetes, hogy így érzel.
jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon is rányomhatja. Ha nem ígértél neki örök hűséget, nem vagy köteles felvállalni ezt a nehéz szerepet.
jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
már meg is történt.
jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De ezek egy részéről nem tehet.

Egy részéről igen például tudatosabb lehetne, leadhatna a plusz kgokból. Kicsit aktívabb lehetne.

jan. 7. 15:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az exférjemmel vagy? 😂

Egyik betegségből esett a másikba, még az orvosokat is meg tudta téveszteni. Állandó téma volt, hogy mire mit szed, milyen étrendkiegészítő meg gyógytea kéne. Az étrend meg az életmódváltás is, gyakorlatban meg kilószámra vette a hulladék gyorskaját. Nem a felesége voltam, hanem az ápolója, mintha 90 éves lett volna.

De egyszer betelt a pohár nálam. Érdekes, hogy amint kiraktam, egycsapásra meggyógyilt még a "valószínűleg rákos vagyok" is elmúlt. Azért képzelt be magának mindent, mert tudta, hogy nem hagyom cserben, ha beteg.

A végén nekem is egyre több egészségügyi problémához vezetett a stressz. A válas után ezek is eltűntek.

jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó. Nálunk nem ez van. Ízületi gondok öröklött részben, részben mozognia kellene.

Inzulin rezisztenciája lett, májgyulladás, majd a gyomra miatt jártunk orvosokat. Most újra beteg..úgy néz ki epe, vagy nyirokrendszer vagy újra májgyulladás

jan. 7. 18:34
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Ez mind pszichoszomatikus. Valamit "nem tud megemészteni", feldolgozatlan probléma, állandó stresszforrás van az életében.

jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Párom nagypapájának nem lehet már sok hátra sajnos, nagyon rossz állapotban van. 13-14 nem tudom pontosan mennyi éve volt élettársa, aki ép fizikailag is és mentálisan is, most szakítottak. Szerintem igazán megvárhatta volna azt a max egy két évet :D


Én örökké a párommal tervezek lenni, a végsőkig kitartanék mellette és hiába lenne nehéz segítenék neki, ápolnám, vele lennék. Ha elhunyna, nem lenne másik párom soha.


A gyerekvállalásban ha nem egyeztek, az viszont lehet szakító ok. Nekünk már az is rossz, hogy én most akarok, ő meg kb 3-4 év múlva, de akkor is fiatalok leszünk, hát elfogadtam, de nehéz. Ebben ő nyert, mert még nincs kellő pénzünk rá.

jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nem akarok. De ezek miatt hiába vagyunk rég együtt..
jan. 8. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!