Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondtam a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a barátnőmnek, hogy nem fogom beengedni a húgát és a párját a lakásomba, hiába hívja meg őket ide, ezen összevesztünk, és elköltözött, baj, hogy nincs lelkiismeretfurdalásom?

Figyelt kérdés

El hívta a húgát illetve a barátját hozzánk vendégségbe, na ez a meghívás pillanatában már oda eszkalálódott, hogy akkor a húgának a barátja hozza a testvérét és az ő párját mert ők is nemrég jöttek össze, és milyen jó ismerkedős este lesz.


Na már most alapból sem szeretek beengedni idegeneket a lakásba, viszont amikor megláttam kikről lenne szó egyből mondtam, hogy soha az életben ide be nem teheti a lábát egyikük sem, ugyanis a barátnőm húgának az új párja egy roma, de nem az a látszólag jól szituált, hanem az akit izomból elkerülsz az utcán, az az igazi rossz arcú aki ha melléd áll a villamoson inkább arrébb mész. És még hozta volna a testvérét meg annak a csaját.


Mondtam a barátnőmnek, hogy nincs az az Isten, hogy ide betegye bármelyik is a lábát, lehet hívni akárminek, de nem, ide nem jöhet egyik sem, persze egyből ment a sírás, hogy neki a húgáról van szó, aki a legjobb barátja, együtt nőttek fel, pont nem érdekelt, nem hatott meg, ide nem jöhetnek.


Erre addig veszekedtünk ameddig össze nem pakolt és el nem költözött.


És ami a fura, hogy nincs semmilyen rossz érzés bennem, úgy vagyok az egésszel, hogy fullra nekem van igazam, megvédtem a lakásban az értékeket, meg az idegrendszerem, lány lesz másik, akkor ezek szerint nem illettünk össze ez van, sőt még büszke is vagyok magamra.


jan. 7. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Hans Pötterman ***** válasza:
95%
Azért nincs lelkiismeret furdalásod, mert az értérended szerint cselekedtél,kiáltál magadért. Minden jogod megvan hozzá, nincs ezzel gond ha utólag nem bánod meg.
jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Jó ez így elég rasszistának tűnő kérdés, persze valahol ha jobban belegondolsz akkor van benne "alap". Én sem szeretném, hogy full ismeretlen emberek jöjjenek hozzám akik egyáltalán nem szimpatikusak. Legyen akár roma, akár nem.


Az viszont biztos, hogy te rosszul kezelted ezt. Én a helyedben lehet elmondtam volna a barátnőmnek az aggályaimat ezzel kapcsolatban és esetleg javasoltam volna, hogy elsőnek, ha lehet valami helyre menjünk el közösen ahol esetleg meg lehet ismerni a többieket..


Itt nyilván te rontottad el, még akkor is, ha nem szeretted volna amit nem szerettél volna. De egy párkapcsolat részben a kompromisszumokról szól és sokszor olyat is megteszünk amit nem annyira szeretnénk vagy épp nem annyira van hozzá kedvünk.. Most nyilván bizonyos mértékeken belül de például egy "család" látogatás lehet pont ilyen.

jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is helyesen cselekedtél, kérdező. (Nő vagyok amúgy.)
jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, nem illetettek össze, jobb nektek egymás nélkül.
jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én javasoltam, hogy menjünk valamilyen beülős helyre kezdetben, de nem mert az drága - ezt lehet kihagytam a sztoriból, de a lakásomra idegen ember nem jöhet fel minden nélkül ez fix.
jan. 7. 15:13
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ebben az esetben, ha a javaslat megvolt, akkor jól tetted.

jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt így. Meg attól is herótom van mikor az általam vagy hozzám tartozó személy meghív valakit, aki még valakit, aki még valakit, aki még valakit.....
jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen azt sem értettem, hogy akkor a csávó akit nem ismerek, meghívja a saját testvérét az új nőjével akit szintén nem ismerek hozzám 😂 na ne szórakozzunk egymással
jan. 7. 15:31
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban vigyázni kell az idegenekkel, hozzánk kétszer is megpróbáltak betörni.
jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!