Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeretfurdalás, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalás, amiért a párom többet keres?

Figyelt kérdés

A párom elég szépen hoz haza, az én fizetésem kb nyolcszorosát.

Keresetarányos különkasszán vagyunk, szóval nem nyúlok a pénzéhez, természetesen, de így is sokkal jobban jövök ki, mintha egyedül élnék. A saját dolgaimat én fizetem, illetve a rám eső részt mindenből, csak mondjuk a kaja nem 50-50%-ban megy, hanem 60-40%. Illetve mindenki külön fizeti a magáét a munkahelyen.

A saját dolgaimat (bérlet, ruházkodás, telefonszámla) én állom, sose jutna eszembe kérni.

De így is sokkal jobban jövök ki, mintha egyedül élnék. Cserébe elvégzem a teljes házimunkát.

Néha meglep egy-két dologgal, amit magamtól én nem vennék meg, de csakis ünnepekre.

De mivel nem egyedül élek, több pénz jut magamra, és ezt nem bírom megszokni. Állandó lelkifurdalásom van, hogy mennyivel jobban keres (képzem magam munka mellett, van esélyem jobb fizetésre, ha olyanra, mint az övé nincs is, de magamhoz képest egy jóra), és emiatt kevesebbnek érzem magam.


L


2018. febr. 14. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyereket így tévedésből sem vállalj.
2018. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

A súlyos önbizalom hiányodat és a kisebbrendűségi komplexusodat nem kéne rávetítened a jól működő kapcsolatodra.


Most mit csinálsz jelenetet olyanból, ami felesleges?

Ha nincs probléma akkor generálunk egyet?


Akkor szakíts vele, és keress ugyanolyan keresetű pasit, mint te, ha ez neked ekkora problémát okoz, hogy már komplexusaid vannak.

2018. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a fizetés nagysága határoz meg téged. Ezt kéne tudatosítanod
2018. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te tudatosan jottel ossze ezzel a ferfival. Veled egyszinten kereso pasival szoba sem allnal.
2018. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Te, egészbiztos.

Egészen tavaly ilyenkorig én kerestem többet.

2018. febr. 14. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!