Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt veletek olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek olyan hogy a párotok exe azon volt hogy tönkre tegye a kapcsolatotokat? Mit tegyek szerintetek? Írjátok le a teljes sztoritokat. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Az ex állandóan hívogatja a páromat mindenféle mondvacsinált indokkal hogy segítsen neki. Szándékosan olyan képeket posztol nyilvánosan amin a párom rajta van. Minden családi rendezvényre meghívatja magát és úgy tesz mintha még a párom az ő barátja lenne. A párom nem tesz semmit mert egyrészt gyáva és másrészt tud a nő olyat róla amivel tönkre tehetné a karrierjét így hát elnézi amit csinál és nyaliskodik neki. Ráakaszkodik a párom barátaira és az előző barátnőjét is elüldözte a páromnak. Ez a nő megszállottja a páromnak már többen mondták a társaságból hogy defektes.

jan. 8. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit nem tehetsz, a párodnak kéne kiállnia maga mellett. De mivelhogy nem szent fazék, lehet ő is defektes inkább tűr neki. Sőt előbb utóbb visszamegy hozzá.
jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt hogy nem voltak együtt csak exem szerette volna. Aztán nem tudott vele összejönni és jöttem én akivel lehetett. Ekkor a csaj rájött, hogy mégsem olyan nyomi a srác ha másnak is kell. Úgyhogy megmondta neki, hogy féltékeny rám, hogy velem többet foglalkozik, meg akármikor mesélt neki rólam az exem mindig megsértődött vagy bunkó volt. Ez nekem nem tetszett úgyhogy titokban folytatták a csevegést. Teljesen offolni nem akarta de megmondtam neki amikor lebukott hogy vagy ő vagy én. Akkor még engem választott, de rájött, hogy őt szereti, ezért ment is hozzá. A csaj meg nagyon büszke volt magára, hogy legyőzött engem, aztán szándékosan elkezdtek szivatni, pl megbeszélték, hogy lájkolja be az exem egy ezeréves képem, hogy ráírjak és akkor röhöghessenek rajtam, de ez nem jött be. Aztán behozta a csajt a suliba és direkt közel jöttek hozzám és ilyen haha megszívtad fejjel néztek és előttem csókolóztak. A csajnak volt egy blogja amire a teljes nevemmel kiírta hogyha hozzá merek érni a palijához kitöri az összes ujjamat és megeteti velem. A barátnőjének is volt egy blogja, én kiposztoltam egy balatoni nyaralós képet és még aznap a blogon ki volt írva hogy fulladj bele a Balatonba rib.anc.


Szóval velem ilyen volt :D Sajnos ha nem állítja le a barátod akkor igazából nem is akarja. Visszamegy hozzá ha nem tud továbblépni.

jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én erről tudnék mesélni.😅 Ennyire nem volt direkt a dolog, de amikor megtudta, hogy én és a férjem együtt vagyunk... Na akkor kiakadt. Nagyjából egy év után mertünk képet feltölteni a közösségi médiába. Rá egy hétre elkezdte hívogatni a férjemet, hogy a csávónak (aki a szeretője volt külföldön és vele csalta a férjemet hosszú ideig) bántalmazza, veri és hogy kényszerből kellett neki gyereket szülnie. Jó lenne, ha segítene neki külföldről haza szökni, mert retteg. Én nem tudom megítélni... Lehet, hogy tényleg bántalmazta a csávó, és segítséget akart kérni. Tudja a fene. Viszont a férjem elzavarta. Megmondta neki, hogy soha többé ne keresse, mert már tovább lépett. Nem tudom mit mondott neki még, de a csaj úgy megsértődött, hogy letiltotta a férjemet mindenhol.😅 Ez 4 éve volt. Tavaly meg szült abba a borzasztóan bántalmazó kapcsolatba még egy gyereket, szóval annyira mégsem volt olyan rossz. A nő egyszerűen vérszemet kapott, hogy a férjem túllépett rajta és megpróbálta manipulálni úgy, ahogy 10 éven keresztül csinálta amíg együtt voltak. Csak amikor velem volt, ez a manipuláció már nem hatotta férjemre.


Jól írták, a párodnak kell ezt rendeznie, nem neked. Te semmit sem tudsz csinálni. Neki kell elzavarnia és kiiktatni az életetekből. Én biztos, hogy szakítottam volna a férjemmel, hogyha a csajnak segített volna akkor amikor elkezdte hívogatni. Haza hozta volna külföldről, szállást adott volna neki, segítené anyagilag - ugyanis a csaj igen csak szerette a potya pénzt, de dolgozni nem akart. Pedig anno a férjem minden kifizetett neki. Estin elvégezte az érettségit, utána egy szakmát és még a jogsit is kifizette neki. A C telepi nyomornegyedből szedte ki a nőt. Fogalmam sincs, hogy miért volt vele 10 évet. De annak kifejezetten örülök, hogy már nem az élete része. Viszont ezt a férjem is akarta. Kérdés az, hogy a te párod akarja, hogy az ex az élete része legyen? Ha nem, akkor kérés nélkül el fogja zavarni. Ha igen, az meg elgondolkodtató...

jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Párod növesszen tököt és tegye helyre a csajt, vagy tiltsa le.
jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tetszeni, de az az igazság, hogy a párodnak kell helyre tennie. Ha nem teszi, akkor őt nem zavarja eléggé.
jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Exet szereti jobb csaj nalad.
jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat elég durva a sztoritok. Igazatok van a párom tehet mindenről csak hát szeretem de kénytelen vagyok ultimátumot adni neki a saját érdekemben. :(
jan. 8. 12:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, hogy valamennyire áskálódott. Viszont nem volt ennyire durva a helyzet.

Bizonyos szempontból távkapcsolatban voltunk, nem vészes távolság mellett exem egyéb életkörülményei miatt volt hétvégi távkapcsolat, az exével barátok maradtak, jött egy hosszútávú betegsége, alapból sem szerette a munkáját, kérdőjelbe került a végkielégítéses elküldés, részemről képbe került nálam összeköltözni, és ekkor jött az ex valamivel. Nem emlékszem már pontosan, de nagyon beleáskálódott dolgokba. Valamiben hazudott, amit persze kimagyarázott félreértésként. Nem értettem félre rohadtul, de exem neki hitt. Nem küldte el a cég mégsem, csak csökkentett munkát kapott, és így pedig elutasította az összeköltözést. Vehemensen szakítottam, de nem tudtuk elengedni egymást és még második évforduló közeléig együtt maradtunk. Csak aztán kierőltettem belőle, hogy exével meddig volt együtt és mikor költöztek össze. 5 év alatt semmi sem történt és pontosan ezért szakított az ex. Összeállt a kép, hogy velem korábban jött lehetőség és féltékeny lett. Ezen végképpen összevesztünk, hogy ő retardált változtatni az életén és az ex befolyásolja.

Különben 1 év múlva felkeresett mostani párom, akivel már együtt élek. Úgyhogy sok jövőm mégsem lett volna, hiába én akartam annyira.


35/F

jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem értem az ilyen embereket miért kell olyanhoz ragaszkodni akivel nem működött. Nagyon beteg ez a világ.
jan. 8. 14:35
 10/14 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok.


Azért ragaszkodnak, mert hasznuk volt/van a màsikból. Nálunk a férjem exnője folyamatosan külföldről járt haza húzni a férjemet anyagilag. Ez is olyan ironikus, hogy a csaj azért ment ki, hogy anyagilag összeszedje magát és akkor a férjem adott neki pénzt, hogy haza jöjjön őt meglátogatni. Mindent fizetett neki anno a kapcsolatuk alatt. Hàt gondolta, hogy a szeretője kölkével visszakuncsorogja magàt ezredjére is. Meg a férjem nem azaz agresszív fajta, nagyon nehezen tud nemet mondani. Nekem pl fájt anyagilag a karàcsonyi ajándékom. Ebook olvasót szerettem volna nagyon. Erre megvette nekem 52 ezerért. Pedig mondtam, hogy a 20 ezres gagyi is jó lesz. Jól esett a gesztus, de ezt így nem szoktam kihasználni. Nos, az exnő ezt kihasználta. Folyamatosan ürítette a férjem tárcaját. A plázában ilyen 100-200 ezreket elverte ruhákra meg cipőkre. A férjem ilyen ember, nem papucs, de egy női könyörgő szempárnak nem tud nemet mondani. Gondolom amikor könyörgött neki 4 éve telefonban, meglepődött, hogy nem járt sikerrel és azért tiltotta a férjemet mindenhonnan. Nála a pénz volt a motiváció amiért ragaszkodott a másikhoz.

jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!