Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác sokszor megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác sokszor megcsal egy lányt, akkor egyértelmű hogy nem tiszteli. De ha mindig vissza megy hozzá akkor talán mégis szereti?

Figyelt kérdés

Annyiszor megcsalta már a lányt.Már 4 éve járnak.A barátnője még azt is megbocsájtotta,amikor úgymond szünetet tartottak,és azon a héten a srác nyíltan egy másik lánnyal volt.És nem csak egy egyestés dolog volt,mert már máskor is volt képben ez a lány.Utána meg másnap még kereste is a srác,elkérte a számát stb...

Az a lány viszont elment egyetemre egy másik városba,a srác meg visszament a barátnőjéhez.

De amúgy jópasi ezért nem értem,hogy ha nem akar kötöttségeket,mégis mér megy mindig vissza? Találna magának minden este mást ha akarna.Vagy csak kényelemből?

22 éves a srác.


2010. okt. 23. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
úgy ahogy mondod, kényelemből. mivel a nője simán megalázkodik előtte, neki tök jó ez a helyzet, néha félrek*r, aztán megy vissza a megszokott életbe.
2010. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Kényelem ,igen.

Ha nincs ló jo a szamár

2010. okt. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Buta a lány ha vissza engedi, ez nem egy kapcsolat csak egyészakás kalandok amibe a lány is beleegyezik.

Lehet hogy a lánynak nincs önbizalma ezért meg bele egy ilyen egyoldalú érdek kapcsolatba, a srác meg kihasználja a lány gyengéit.

2010. okt. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

A csaj hülye mint a broki a pasi meg frankón csinálja az biztos.

Van kit dugni amíg nincs másik.

A csaj meg megérdemli......

2010. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó de 4 évig ezt játszani? a 4 év alatt nem talált "mást" akit akart volna?
2010. okt. 23. 10:57
 6/10 Charlie Manson ***** válasza:

Nézd, ha én szeretek valakit, akkor nem járkálok más szoknyák után. Hogy visszatér hozzá? Naná, ha visszafogadják és van kire rámászniam 2 futó kaland között...


Annak a lánynak mákszemnyi önbecsülése se lehet. Ennyi megalázás után még szóba állnia se kéne a sráccal, nem hogy együtt lenni vele. Egek! 4 évet rápazarolni, egy ilyen alakra!

2010. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
a lány nem jelent mást számára, mint biztos hátteret. a srác NEM SZERETI, csak kihasználja a lány kedvességét és naivitását.
2010. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kriszti83 ***** válasza:
79%
A srácnak kell egy biztos pont, a félrelépések mellett. A csajnak meg nincs elég ereje lépni egy normális kapcsolat felé mással.
2010. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legdurvább az egészben hogy általában pont az ilyen lányok mondják el mindenféle szemétnek a férfiakat,az ilyenek akik efféle pasikkal vannak együtt.
2010. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ő a "biztos punci" a fiú számára, mindig megfogja csalni amíg csak lehet, a lánynak ott kéne hagynia, de a lány nem lát át a szitán. Pont ezért nem beszél már velem ezért az egyik "barátnőm" mivel én ezt elmeséltem neki és nem hitt nekem és most engem utál és a fiúval van ... és "dúl a love".. :D

19L

2010. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!