Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okkal esett rosszul ez kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal esett rosszul ez kis beszólás?

Figyelt kérdés
A férjem megint elfelejtette a születésnapomat. Annyira nem is leppett meg a dolog, játékosan rákérdeztem, hogy na mit felejtett el már megint, erre hosszas gondolkozás után rávagta, hogy semmit. Kérdeztem, hogy valami dátum nem merült-e nála feledésbe, de azt mondta, ő minden fontos dátumra emlékszik. Mikor elmondtam, hogy szülinapom van, ő rávágta, hogy tessék, megmondta, hogy csak a fontosakra emlékszik. Nekem ez elég rosszul esett, főleg, hogy az utóbbi 2 napban sem szólt annyit se, hogy boldog szülinapot vagy bármit. Azt azért látta, hogy valami bánt, de amikor megmondtam, hogy mi, azt válaszolta, hogy poénnak szánta. Na, köszönöm. Nekem annyira nem vicces.
jan. 15. 13:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Háát. Ez nagyon tahó. Már az is, hogy elfelejtette, de az, hogy még be is szólt, elég durva. Ez az ember nem szeret téged, azt ugye tudod?
jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Bunkó, jogosan esett rosszul.
jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Hát elég bunkó a férjed, és nem is igazán szerethet. Az én párom se egy romantikus típus, de sose felejtené el. Pedig 15 éve együtt vagyunk.

Ha rossz a memóriám, beírom a telefonba emlékeztetőül. Vagy ha már el is felejtem, utólag viszek egy csokor virágot. Nem még poénkodok rajta mekkora f@sz vagyok. 🙄

jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Komolyam nem értem, hogy egyeseknek hogy sikerül ilyen kapcsolatot találni...sőt, még benne is maradni. Itt nem az a kérdés hogy okkal esett neked rosszul vagy sem, hanem hogy miért vagytok még mindig együtt, amikor látszik hogy egy csepp tiszteletet sem mutat feléd.
jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
EMBEREK, EZ EGY KIB@SZOTT VICC VOLT. Mindenki meg van savanyodva??
jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
és kib@szottul nem volt vicces.
jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

#6

Az egy szubjektív dolog, ettől függetlenül egy vicc kapcsán ilyen f@szságokat összehordani, hogy szakítson mert nem tisztel, OBJEKTÍV HÜLYESÉG

jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
#5 ebbe mi a vicc? Valaki nevetet is amugy a poenon?
jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Ő a férjed!?😂😂😂😂 De ha testiség kell akkor szolgálatában állsz. Hogy lehet ilyen embert szeretni, ráadásul hozzá menni!!
jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kérdés? Nyilván qrvavicces, ha a férjed szerint a te szülinapod nem vicces. Ezt te is tudod, ő is tudja, az, hogy rád akarja tenni, hogy te nem érted a poént - tetejébe annak, hogy elfelejtette - meg a leggázabb az egészben. Ez egy f*sz.
jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!