Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk párommal ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk párommal ma este, és most nagyon rosszul érzem magam. Mindent kilátástalannak látok és úgy érzem semmi nem lesz rendben... Nektek ilyenkor mi segít? Légyszi beszólást ne írjatok, nagyon rossz lelkiállapotban vagyok.

Figyelt kérdés

Itt az előzmény, végül nem vállaltam így a munkát:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



nov. 28. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sport, mozgás, csoki, jégkrém, barátnők.
nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt szakítottatok? A költözés kérdése miatt?
nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

El otthonról, haverok, barátok közé.

Nem punnyadunk otthon sebeinket nyalogatva, a szépet visszasírva, aztán a rosszat mazochistán újraélve.


Ez eltart egy darabig, de egyre szélesebb lesz a napsugár.


Tarts ki! Én fellélegeztem, felszabadultam.


Az élet megy tovább. Koncentrálj azokra, akik szeretnek, akiknek örömet szerezhetsz, jön a karácsony. Aztán meg a szilveszter, ami bármit hozhat.

nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Amúgy én ilyenkor nekiálltam nagytakarítást rendezni. Jo zenéket tettem föl. Ablakmosás, csempemosás, szekrények kipakolása, selejtezés. A ruháim rendbe rakása. Fidrász, kizmetikus, pedikür-manikűr, barátnőzés, jó konyvek, kiállítások, stb. Túlélő terápia. 😁

nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És közben hol jól kisírtam magam, hol szteppeltem 😁


Ami nagyon fontos: ki az, akinek jól kiöntheted a szívedet, türelmesen végighallgat, átsegít a nehezén?

Keresd fel, üljetek be egy kávézóba, és öntsd ki a lelkedet!🙂👍

nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 Bocs de azért ezt mosolyogva olvastam. XD Majd persze a buli segíteni fog. 😆 Dehogy fog, csak a szar állapota mellé még egy másnaposságot is összeszed valószínűleg. XD

Nem segít ezen semmi, csak az idő és ő maga.

nov. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek segítettek:


1. Nem adtam fel egyből a reményt (kivéve amikor megcsalt valaki). Fel sem fogtam elsőre, hogy mizu, azt hittem, majd lenyugszik 1-2 hét múlva és jön vissza (sosem történt ilyen). Úgyhogy nem kezdtem el egyből elfelejteni, mert ki tudja, bármi lehet.


2. Itt jött az arcon csapás, hogy ebből már soha többé nem lesz semmi (2-3 hét múlva). Vagy mert belegondoltam, vagy mert beszéltem vele és ő mondta. Na akkor ittt már el lehet hagyni a reményt, de már megtanultam élni nélküle valamelyest. Megszoktam, hogy nincs velem. Úgyhogy kezdődhet a továbblépés.


3. Teljes törlés. Képek, beszélgetések törlése. Hogy ne nézzem vissza. Illetve szerintem tényleg nincs szükség ezekre a későbbiekben sem, nem vagyok annak a híve, hogy mással vagyok boldog, de időnként mégis fantáziálok az exemről a képeit nézve. Megmondtam a közös ismerősöknek, hogy ne mondjanak róla semmit, ne beszéljünk róla. Kikövetés mindenhonnan, így csak akkor látom a bejegyzéseit, ha direkt rákeresek. Na ezt kell még megállni valahogy.


4. Programok, bármi, sok munka, barátok, bulik, sport, hobbik. Egy új hobbi a legjobb. Nekem is volt, a következő pontban kifejtem, hogy mi.


5. Most csináld meg mindazt, amit eddig nem tudtál párkapcsolatban. Nem feltétlenül azért, mert nem engedte, hanem pl nem volt rá időd vagy motivációd. Nekem ilyen volt a fogyás, ami egy új hobbi is volt. Utána néztem, hogy mit kell enni, mit érdemes kerülni, hogyan mozogjak. Futni kezdtem, főzni, utána nézni dolgoknak és közben jöttek a sikerélmények is. Ez mondjuk csak az első szakításomnál volt így, a többinél nem fogytam sajnos :D De pl most tudsz végre sokat aludni, barátokkal lenni, stb.


6. Ismerkedés. Nem az első nap kell, és nem is kell belemenned egy kapcsolatba, amíg nem vagy túl rajta (sőt, kifejezetten tilos :D). De pl ha elmész bulizni és ott táncolsz valakivel, vagy flörtölsz egy társkeresőn, az is elég. Kell, hogy valaki felkeltse az érdeklődésedet ahhoz, hogy ne mindig az exedre gondolj.


7. Berendezkedtél az új életedbe, gratulálok :) Fél évig minimum fog tartani, lehet egy évig is, dehát ez ilyen.


+1 Ha egy f.asz volt az exed, csinálj meg mindent, ami őt zavarta :D Megtudni valszeg nem fogja, de neked jó érzés lesz :D

nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!