Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet az összeköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet az összeköltözés ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, neki van lakása, biztos állása stb. Felvetette hogy költözzünk össze, de nem mondtam rá semmit, mert nem tudom hogy érezném magam egy olyan lakásban, amihez "semmi közöm". Nem én rendeztem be, nem az én ízlésem, nem ilyen lenne a falak színe, a bútorok helye-színe stb. Költözzek és maradjak csendben ezek ellenére mert nem az én lakásom semmi közöm hozzá ha így jó neki akkor ez van, vagy forgassam fel az életét az átrendezéssel-festéssel stb.? És ha nem akarja miattam átrendezni az egész lakást?
2010. okt. 23. 11:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék a többséghez. Szerintem ezt egy jólműködö párkapcsolatban meg kell tudni beszélni. Én nem is gondolkodnék, hogy feltegyem ide ezt a kérdést, ha ilyen "gondjaim" lennének akkor azt a páromnak mondanám el. Amúgy ha már odaköltözöm az az én lakásom is lenne olyan szinten, hogy attól mert a páromé nem ő lenne az Úr a lakásban szabadon rendezkedhetnék én is ha úgy tetszik...

szerintem nem kell problémát csinálni ott ahol nincs, beszélj a pároddal!

2010. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elsősorban azért költözik össze egy pár, mert szeretik egymást és komolyabbra akarják fordítani a kapcsolatukat. Ezt tartsd szem előtt, ne a berendezést. Előbb utóbb neked is otthonos lesz, ha viszel oda pár cuccot amitől jobban érzed magad ezt a párod is meg fogja érteni. Idővel pedig fel lehet vetni hogy ráférne egy festés a falakra. De semmiképp ne azzal kezdd a dolgot, hogy átrendezed a lakását.
2010. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!