Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nőnek nincs apja, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nincs apja, és ezért nem kívánja a férjét, akkor mit lehet tenni? Megoldható ez a probléma valamilyen módon, vagy ez örökre így marad?

Figyelt kérdés
A hellingeri családállítás alapjait véve a megtagadás kirekesztést jelent. Nagyon sok lelki problémának ez a forrása. Ha nőként elutasítom az apámat, akkor a férfiakra mondok nemet, hiszen az apa életünk első férfi képviselője, mintája. Ha valakinek nincs apja, az elutasításnak felel meg? Nem tudom, de nálunk ez van, és nem nagyon van szexuális vágy, gondolom ez lehet az oka.

jan. 16. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami más lesz itt a probléma. Nyilván magamból indulok ki, nincs apám és sose gondoltam arra, hogy ez hatással lenne a szexuális életemre. Sőt, ilyenről még nem is hallottam. Tudom, mindenki máshogy dolgozza fel a traumákat, meg mindent.

Gondolom pszichológust azért érdemes felkeresni.


Én azt gondolom, hogy egyszerűen neked alacsony a libidód, ezért próbáltál valami választ keresni a miértjére.

jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem a libidód azét alacsony mert nem jön be a párod!


Ha igazán be jön vki akkor medves a 🍑 már csak a látványától is a kapcsolat elején. Később ez csitul de akkor működik jó a tested ha a pasi megcsókol és jól fenekedbe markol már kicsit nedves a 🍑.


Tested jelzi ha be jön vki, ha ez nem jön akkor nem jön be és nem őt keresed. A többi mellé beszélés.

jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
A libidó független a vonzalomtól.
jan. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező, amit leírtál hót betegen hangzik.
jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

Az ilyen cihológia-büfé-baromság helyett, inkább legyel NŐ!

"Teli has, üres puttony." Ez kell a pasinak, és viszonozni fogja!

jan. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot is ritkán olvasni
jan. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk elég beteg következtetés arra jutni, hogy azért nem szexelsz a pároddal mert nem volt apád
jan. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne olvass ilyesmit, mert csak árt neked.
jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Idióta 5os
jan. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Lepontozhattok, de olvassatok utána. Az aszexuálisnak lehet libidója, de nem vonzódik senkihez. A kettő függetlenül létezik egymástól.
jan. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!